Connect with Us

All posts tagged "arian cani"

Politikë 23:04 - 20 Maj, 2020

Çani tregon 3 arsyet e shembjes së Teatrit/ “Zona ku ndodhej ka interes shumë të madh financiar”

Gazetari Arian Çani ka shprehur qëndrimin e tij kundër vendimit dhe aktit të qeverisë për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar. Çani tha se Rama ka...

Lajme 22:17 - 20 Prill, 2020

“Ku e di ti se nuk kanë vdekur nga Covid?”/ Silva Bino zihet ngushtë nga gazetarët

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive, Silva Bino, në një lidhje me emision “360 Gradë”, teksa ka folur për situatën me Covid-19,...

Politikë 21:56 - 28 Shkurt, 2020

“Po me Henri Çilin ç’patën?”/ Arian Çani “i tronditur” nga arrestimi

“Po me Henri Çilin ç’patën?” Kjo është pyetja që ka shtruar në emisionin e  mbrëmjes së sotme moderatori Arian Çani. Moderatori i doli në mbrojtje Çilit,...

Politikë 22:07 - 10 Shkurt, 2020

Deklarata e Çanit/ “Politika është e pisët, nuk bën dot pa krimin”

Moderatori Arian Çani deklaroi se politika nuk është e zonja të jetojë pa krimin, teksa po fliste për kapjen e Vladimir Gjutës me armë para selisë...

Politikë 21:55 - 10 Shkurt, 2020

Spekulimet për arrestimin e Gjutës para selisë rozë/ “U pagua 120 mijë euro për të bërë zhurmë”

Deklarata të forta janë bërë mbrëmjen e sotme, pas arrestimit të Vladimir Gjutës me armë dhe para jashtë selisë rozë, në kohën kur kryeministri Edi Rama...

Politikë 12:53 - 31 Janar, 2020

Video-Kur Arian Çani degjeneronte Veliajn dhe Ramën/ Mortjet e Shqipërisë

Rreth katër vite më parë, në janar të vitit 2016, moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani ka folur me një gjuhë të ashpër ndaj...

Aktualitet 17:58 - 17 Shkurt, 2019

Protesta e opozitës/ Arian Çani: Nuk ka zgjidhje me mjete politike…

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka reaguar në rrjetet sociale, përmes faqes së emisionit të tij,  në lidhje me pasojat e protestës së...

Aktualitet 20:14 - 14 Shkurt, 2019

Ish deputeti “kaubojs” akuza të rënda Arjan Çanit

Ish deputeti, Eduart Ndocaj, i njohur masivisht si “Kaubojsi”, ka sulmuar me akuza të renda, moderatorin e emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani. Gjatë replikave që...

besa shahini iken nga komisioni
Aktualitet 16:42 - 30 Janar, 2019

Ministrja që degjenerohet në publik/ Besa Shahini humb toruan

Ministrja e Arsimit dhe Sporteve, Besa Shahini ishte sot e pranishme në një interpelancë të kërkuar nga deputetët e opozitës, në Komisionin e Medias, lidhur mbi...

Aktualitet 23:11 - 19 Nentor, 2018

Pas imitimit/ Veleshnja zbulon çfarë i tha Arian Çani

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin e Artur Zhejit ka zbuluar bisedën me gazetarin Arian Çani pas imitimit të tij, si drejtues i...

Kryesore Show Biz 21:22 - 29 Qershor, 2018

Debati tek “Zonë e Lirë”/ Çani: Të putha me llapë. Bleona: Ledio, të lutem …

Këngëtarja e famshme, Bleona Qerreti, është e ftuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, ku po prezanton klipin e...

Kryesore Show Biz 13:20 - 25 Qershor, 2018

Çfarë transformimi/ Sofia e Arian Çanit bën ndryshimin drastik në pamje, nuk do ta njihni më

Sofia e Arian Çanit tërheq vëmendjen jo vetëm çdo të premte kur shfaqet në “Zonë e lirë”, por edhe jashtë ekranit. Sofia, emri i vërtet i...

Politikë 23:07 - 5 Prill, 2018

“Shpërthen” analisti: Rama do përfundojë i varur në shtyllë

Analisti Shpëtim Nazarko ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me kryeministrin Edi Rama duke thënë se ka marrë përsipër koston dhe do përfundojë i varur...

Kultura 22:40 - 14 Shkurt, 2018

Arian Çani zbulon pazaret që po bëhen me Teatrin Kombëtar

Gazetari Arian Çani, i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u shpreh se në zonën përreth Teatrit Kombëtar, po qarkullon një biznesmen, i cili po...

Aktualitet 22:11 - 12 Janar, 2018

Çani ironizon me protestën e Bashës dhe Kryemadhit

Moderatori i emisionit “Zona e Lirë”, gjatë emisionit ka drejtuar një pyetje dy të ftuarve të mbrëmjes në panel, avokatit Genc Gjokutaj dhe ish-administratorit të UET,...

Aktualitet 22:00 - 18 Dhjetor, 2017

E shtyu se i mori kartonin/ Çani: Veprim i turpshëm

Gazetari Arian Çani, i ftuar në emisionin “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, ka komentuar ngjarjet e fundit në Parlament. Ai u shpreh se opozita...

Aktualitet 22:27 - 27 Tetor, 2017

Arian Çani bën autokritikë për sjelljen ndaj Ramës

Gazetari Arian Çani, në një intervistë me kryeministrin Edi Rama, ka bërë një autokritikë për sjelljen e tij ndaj kreut të qeverisë. Teksa Rama iu përgjigj...

Lajme 20:28 - 21 Shtator, 2017

Halli i madh i Arian Çanit/ Jam duke kaluar vuajtje të madhe

Gazetari Arjan Çani ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Gjatë emisionit ai rrëfeu se si humbi 35 kilogramë për...

Kryesore Show Biz 22:02 - 8 Shtator, 2017

Fillon emisioni “Zonë e Lirë”/ Ja kush ishin dy të ftuarat e para

Emisioni i shumëndjekur i Arian Çanit, “Zonë  e Lirë” ka filluar mbrëmjen e sotme sezonin e ri të emisioneve. Çani ka menduar që emisionin e parë...

Aktualitet 21:41 - 20 Mars, 2017

Arian Çani tallet me ndryshimet që pëson Tirana

Nuk eshte hera e pare qe Arian Cani te tallet me punet qe behen per ndryshimin rrenjesor te vendit. Ai e krahasoi Shqiperine me Parisin e...

Aktualitet 14:08 - 19 Mars, 2017

Nga Bledi Mane/Ku ka b*** Jaran Çani të largohet nga Shqipëria

Ku ka bythe Jaran Çani te largohet nga Shqiperia. E provoi nje here kurbetin kur sa kishte mbaruar fakultetin iku ilegalisht ne France. Jetonte e punonte...

Aktualitet 22:28 - 17 Mars, 2017

Revoltohet Arian Çani/Vjen era fekale, ka plasur …!

Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë në nisje të emisionit të tij, “Zonë e Lirë”. I revoltuar nga situata politike në vend, ai bëri...

Aktualitet 22:54 - 14 Mars, 2017

Arian Çani: Së shpejti do të iki nga Shqipëria

Gazetari Arian Çani që prej vitesh drejton emisionin “Zonë e lirë” ka bërë një deklaratë në studion e Eni Vasilit në News24 që ka lënë të...