Connect with Us

All posts tagged "ardit"

Lajm i Rekomanduar 14:09 - 13 Gusht, 2019

Vrasja e Ardit Gjoklajt, varri politik i Veliajt

Sot, Genc Sejko, njeriu i cili shkund internetin, foto-montazhet, duke ironizuar fenomenet negative, ka ndërmarrë nismën e radhës. Pas skandalit me memorialin turk ai ka kërkuar...

Aktualitet 11:25 - 20 Korrik, 2019

“Më ka thënë shifrën…”/ Ermal Mamaqi zbulon rrogën e Ardit Gjebreas?

Moderatori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi, ishte i ftuari special së fundmi në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’. Gjatë...

Aktualitet 13:53 - 27 Maj, 2019

Eni Çobani feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë

Ditën e sotme juristja Eni Cobani feston ditëlindjen e saj të 47-të dhe urimet nga të afërmit ose komentuesit nuk kanë munguar. Përmes një postimi në...

Aktualitet 10:53 - 18 Maj, 2019

“Sikur Boston të ishte Durrës”/Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë djalit për ditëlindje

Djali i Ardit Gjebreas, Joni Gjebrea feston sot ditëlindjen por edhe pse ndodhet shumë larg shtëpisë dhe familjes, urimet nuk kanë munguar. Moderatori Ardit Gjebrea  ka...

Aktualitet 15:13 - 11 Maj, 2019

“Ti po e nis nga vendi i origjinës”/Ardit Gjebrea uron Erion Isain për kandidimin si kryetar bashkie

Sot Partia Socialiste bëri publike listën e kanditatëve për të gjitha bashkitë e vendit, dhe aktori Erion Isai do të kandidojë si kryetar i bashkisë së Kolonjës....

Aktualitet 14:10 - 7 Maj, 2019

“Sot të jam mirënjohës”/Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë Nexhmije Pagarushës

Këngëtarja e njohur shiqptare Nexhmije Pagarusha, feston sot 86-vjetorin e saj të lindjes. “Baresha” është një ndër kryeveprat e interpretimit të këngëtares dhe Pagarusha është vlerësuar...

Aktualitet 14:40 - 27 Prill, 2019

Ardit Gjebrea merr dhuratën emocionuese nga djali i tij, ja për cfarë bëhet fjalë

Moderatori i njohur shqiptar Ardit Gjebrea ka marrë dhuratën më emocionuese nga djali i tij Joni. Jon Gjebrea ka vendosur të suprizojë të gjithë familjen e...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Shkurt, 2019

Ardit Gjebrea emocionohet me pyetjen e Anna-s: “Veç ta arrij atë ditë!”

Marrëdhënia e tij me të bijën është kaq e bukur dhe e drejtpërdrejtë, saqë Ardit Gjebrea nuk i mban dot për vete situatat e ëmbla që...

Kryesore Show Biz 12:53 - 4 Shkurt, 2019

U aksidentua në përrua, Ardit Gjebrea dedikim Eni Çobanit: “Zoti nuk të mori, të la me ne!”

Ardit Gjebrea ka bërë një dedikim mjaft prekës për juristen e njohur të programit “Shihemi në gjyq”, Eni Çobanin. Kjo e fundit u aksidentua pak ditë...

Aktualitet 10:54 - 29 Dhjetor, 2018

E bija përlot Ardit Gjebrean para kamerës: Ti je i të gjithëve, ama unë…

Moderatori mjaft i dashur për publikun shqiptar Ardit Gjebrea do të jetë i ftuar këtë të diel në emisionin “Familja” të Turjan Hyskos. Aty ai është...

Kryesore Show Biz 11:53 - 7 Dhjetor, 2018

Na rrënqethi! Arditi bashkon babë e bijë në “Kënga Magjike”, pas 7 vitesh në emigrim

Ardit Gjebrea nuk heq dorë nga surprizat as në emisionin “E diela Shqiptare”, e as në “Këngën Magjike”. Gjebrea zbriti tek publiku në sallë, që ata...

Kryesore Show Biz 11:40 - 7 Dhjetor, 2018

Njëra paska kafshuar Arditin e tjetra paska qarë: Ish-prezantueset e “Kënga Magjike” nxjerrin të palarat e prapaskenave

Nata e dytë gjysmëfinale e “Këngës Magjike” nisi me një lidhje direkte nga shtëpia e Valbona Selimllarit, e cila kishte mbledhur edhe ish-prezantueset e tjera të...

Aktualitet 11:50 - 20 Dhjetor, 2017

Ardit Gjebrea mban premtimin: I bën gjimnazistes dhuratën më të bukur për festa!

Ditën e dielë, në segmentin “Ka një mesazh për ty” në spektaklin “E Diela Shqiptare” u trajtua rasti i Genta Pjetrit, një adoleshente, e cila vuante...

Showbizz 15:26 - 1 Mars, 2017

Kur pranverën mezi e pret edhe Ardit Gjebrea

Pas një dimri mjaft të ftohtë, secili prej nesh e pret krahëhapur pranverën. Edhe moderatori Ardit Gjebrea mezi po e pret, aq sa i ka dedikuar...