Connect with Us

All posts tagged "arbjan mazniku"

Politikë 22:05 - 14 Nentor, 2019

“Teatri i Astirit”/ Arbjan Mazniku braktis emisionin ku janë të ftuar banorët protestues

Në emisionin e mbrëmjes së sotme, “Open”, temë diskutimi është “Teatri i Astirit”, ku, përveç përfaqësuesve politik,  të ftuar janë edhe banorë të “Unazës së Re”...

Politikë 17:39 - 5 Shtator, 2019

Faturat e luksit të Maznikut/ PD: Të njëjtin fat si hetimi për Veliajn “vrasës”

Partia Demokratike ka reaguar me anë të zëdhënëses Ina Zhupa, në lidhje me hetimet ndaj nënkyetarit të Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku. Sipas Zhupës, Prokuroria është...

Kronika 20:33 - 3 Shtator, 2019

Shpenzimet e luksit të Arbian Maznikut/ Prokuroria vihet në lëvizje

Prokuroria e Përgjithshme ka kërkuar hetim për verifikimin e faturave të nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku. Me anë të shkresës numër 2279 të datës...

Politikë 18:17 - 3 Shtator, 2019

Kompania “Fusha” paguan luksin e drejtuesve të Bashkisë/ PD kërkon hetime për Maznikun

Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, ka akuzuar kompaninë ‘Fusha’ me pretendimin se po merr tendera pa garë dhe në kundërshim me ligjin. Për të marrë këto...

Lajm i Rekomanduar 13:36 - 18 Gusht, 2019

Gruaja tek Rama, vetë i shërben Veliajt/ Zbulohet borgjezi i vogël i Bashkisë së Tiranës

Bashkia e Tiranës është përfshirë në një skandal të rëndë teksa ka provokuar qytetarët me vendosjen e memorialit turk me emrat e viktimave të grushtit të...

Aktualitet 16:43 - 21 Dhjetor, 2017

Mazniku tregon projektet e Bashkisë për 2018

I ftuar në studion e lajmeve në Ora News, nënkryetari i Bashkisë Tiranë, Arbjan Mazniku, teksa ka folur për miratimin e buxhetit 2018, ka treguar dhe...