Connect with Us

All posts tagged "arbenita"

Aktualitet 17:21 - 15 Korrik, 2019

“Jam shumë më e mirë”/ Fansja e Feros reagon pas kërcënimit të Arbenitës

Modelja e njohur Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuara të shoëbiz shqiptar. Pak orë më parë Arbenita ka kërcënuar një nga  fanset...

Aktualitet 10:40 - 15 Korrik, 2019

“Mos u ngatërro me një të dashur të çmendur”/ E dashura e reperit shqiptar “kërcënon” vajzat

Mediat rozë janë të mbushura tashmë me çiftin më të ri të showbizzit Fero dhe Arbenita Ismajli. Tashmë ata shihen kudo bashkë dhe në rrjete sociale...

Aktualitet 17:53 - 28 Maj, 2019

Nuk ndalet çifti i famshëm/ Publikojnë fotot lakuriq nga vaska

Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Kohët e fundit ata kanë qenë në fokus të të gjitha mediave pëer...

Kryesore Show Biz 11:47 - 23 Maj, 2019

“Kush ka dashur, ka ardhur vetë”/ Zbulohet lidhja sekrete e të dashurës së Feros me një reper tjetër

Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Para pak ditësh u tha se ishin ndarë por ishte Fero ai që sqaroi...

Aktualitet 16:33 - 19 Maj, 2019

“Dua më shumë veten”/ Fero flet për marrëdhënien me Arbenitën

Ditën e sotme reperi nga Kosova Fero ka qenë i ftuar në emisionin “E Diell” ku ka treguar një nga problemet që me kalimin e kohës...

Life Style 10:55 - 16 Maj, 2019

Është ndarë nga e dashura?/ Reperi bën lajmërimin e papritur

Reperi i njohur nga Kosova Fero ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e tij. Me anë të një videoje në Instastory Fero ka zbuluar se...

Aktualitet 20:00 - 22 Shkurt, 2019

E veshi Arbenita! Kim Kardashian padit kompaninë që i kopjoi fustanin dhe kërkon 10 mln $ dëmshpërblim

Kim Kardashian ka ngritur një padi kundër një kompanie “të modës së shpejtë”, Misguided USA, të mërkurën. Bëhet fjalë për rastin e fustanit i cili u...