Connect with Us

All posts tagged "Arben Ndoka"

prokuroria e krimeve te renda
Kronika 15:18 - 27 Korrik, 2019

Motra e ish deputetit socialist denoncon/ “Prokurori i Krimeve të Rënda më keqtrajtoi”

Mimoza Ndoka, motra e ish-deputetit socialist Arben Ndoka, ka denoncuar pranë Komisionit të Vettingut, prokurorin e Krimeve të Rënda Vladimir Mara. Me datë 29.1.2019, ajo ka...

Aktualitet 17:19 - 12 Prill, 2019

Sekuestrimi i pasurisë/ Mediat e huaja shkruajnë për Arben Ndokën

Prokuroria e Krimeve të Rënda nxorri vendimin për sekuestrimin e pasurive të ish-deputetit të PS-së, Arben Ndoka. Sipas përllogaritjeve pasuria e Ndokës kapte vlerën e 40...

arben ndoka
Aktualitet 20:19 - 11 Prill, 2019

Sekuestrimi i pronave/ Reagon ish-deputeti socialist

Ish deputeti socialist, Arben Ndoka në një postim në rrjetet sociale ka mohuar të ketë tokë dhe aq më tepër t’i jetë sekuestruar sikurse yu lajmërua...

Aktualitet 19:15 - 11 Prill, 2019

Shifra marramendëse/ Prokuroria sekuestron pronat e ish-deputetit socialist

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë një vendim për ish deputetin socialist Arben Ndoka. Ndokës dhe familjarëve të tij i janë sekuestruar pronat, që arrijnë...

Aktualitet 16:23 - 11 Janar, 2019

Të arrestuar për korrupsion/ Gjykata refuzon kërkesën e dy ish-deputetëve

Gjykata e Tiranës, ka refuzuar sot kërkesën e dy ish-deputetëve të PS për heqjen e masës së “arrestit shtëpiak”. Disa ditë më parë dy ish-deputetët, Arben...

Aktualitet 18:33 - 10 Nentor, 2018

Ndreu sulmon Policinë e Shtetit për arrestimin e Ndokës/ Nxjerr bllof Prokurorinë

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu është ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Kjo Javë” në News24 ku ka folur për arretimin e ish-deputetit Arben Ndoka....

Aktualitet 12:07 - 7 Nentor, 2018

Firmosën arrestimet e “Volvo 4”/ Merren në mbrojtje prokurorët dhe gjyqtarët

Për prokurorët dhe gjyqtarët e dosjes “Volvo 4” Dritan Prençi, Vladimir Mara si dhe gjyqtarin Bibë Ndreca janë ndërmarrë masa shtesë nga Policia e Shtetit. Dy...

Aktualitet 17:00 - 24 Tetor, 2018

Operacioni Volvo 4/ Zbardhet kërkesa e Prokurorisë për dy ish-deputetët socialistë

Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka kërkuar masën e sigurisë, “arrest me burg” për dy ish-deputetët socialistë, Arben Ndoka dhe Arben Çuko, të arrestuar në kuadër...

Aktualitet 21:58 - 22 Tetor, 2018

Arrestimi i Arben Ndokës/ Zbardhet arsyeja pse Rama nuk reagoi

Arrestimi i ish-deputetit, Arben Çuko pasditen e djeshme, pasoi me arrestimin e Arben Ndokës, ish-deputet i qarkut të Lezhës. Për arrestimin e Çukos brenda pak minutave...

Aktualitet 21:56 - 21 Tetor, 2018

Paralajmërimi i Vasilit/ Po ta bëjë Rama, këtë veprim dy ish-deputetët e arrestuar do falen

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të dy ish-deputetëve socialist, Arben Ndoka dhe Arben Çuku. Në një postim në rrjetet...

Aktualitet 20:20 - 21 Tetor, 2018

Fakte/ Xhafaj paralajmëroi arrestimet ish-deputetëve të Ramës

Pak ditë më parë në konferencën e përbashkët me kreun e Policisë Federale gjermane, Dieter Romann, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj dha një mesazh edhe për...

Aktualitet 19:45 - 21 Tetor, 2018

Kush janë?/ Në tre orë dy ish-deputetë të Ramës të arrestuar

Një ditë e zezë ka qenë kjo e sotmja për dy ish-deputetë të Partisë Socialiste, Arben Ndokës dhe ish-drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Arben Çukos, të...

Aktualitet 19:35 - 21 Tetor, 2018

Arrestimi i ish-deputetit të PS-së/ E shkuara kriminale e Arben Ndokës

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka u arrestua pak minuta më parë nga Forcat RENEA, për tjetërsim pronash. Bashkë me të u arrestuar edhe i vëllai...

Aktualitet 19:17 - 21 Tetor, 2018

Pas ish-deputetit/ Në pranga dhe i vëllai, Xhevahir Ndoka

Në kuadër të operacionit “Hipoteka” kanë rënë në pranga ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe vëllai tij, Xhevahir Ndoka. Nga të dhënat mësohet se ,...

Aktualitet 18:42 - 21 Tetor, 2018

U arrestua pak më parë/ Zbulohet akuza që rëndon mbi ish-deputetin, Arben Ndoka

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është vënë në pranga, pak minuta më parë nga Forcat RENEA. Sikurse raporton Report TV arrestimi i tij është bërë...

Aktualitet 19:25 - 19 Shtator, 2018

Plagosën të riun/ Apeli jep vendimin për dy nipat e ish-deputetit

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka dënuar pas 29 seancash gjyqësore, Vilson dhe Damjan Ndokën, dy nipat e ish-deputetit socialist Arben Ndoka. Sipas vendimit të gjykatës,...

Politikë 16:49 - 14 Shkurt, 2018

Ish-deputeti socialist i përgjigjet Bashës: Të shkon gjuha ku dhemb dhëmbi…

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka, ka reaguar pas krahasimeve mes rastit të tij se si ai u bë deputet dhe me rastin e fundit të...

Aktualitet 22:10 - 9 Shkurt, 2018

Kandidati i PD – Bashës: Të buzëqeshi sërish fati, shpresoj që…

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Andi Përmeti, ka reaguar pas dorëheqjes së deputeti demokrat Eduard Halimi, dhe zhvillimeve të fundit në Partinë më të madhe...

Aktualitet 20:14 - 9 Shkurt, 2018

Lulzim Basha zbaton skenarin e Arben Ndokës në PD

Nuk është e pabesueshme, por tashmë është një fakt, skenari i përdorur nga Edi Rama dhe socialistët, për të futur Arben Ndokën deputet, 4 vite më...

Aktualitet 22:08 - 15 Nentor, 2017

Lu e përmendi për lidhje me krimin/ Rama i emëron njeriun e tij drejtor

Ditën e sotme, qeveria ka vendosur  të emërojë drejtor të portit të Shëngjinit, Ermal Pacaj , një nga njerëzit e afërt të ish deputetit të PS,...

Aktualitet 21:59 - 7 Nentor, 2017

Iu përmend emri nga ambasadori Lu / Reagon ish-deputeti socialist

Pas përmendjes së emrit të tij nga ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ka reaguar edhe ish-deputeti socialiste Arben Ndoka. Me anë të...

Aktualitet 17:56 - 7 Nentor, 2017

Ushtari i Arben Ndokës rrëmbehet në Lezhë

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e radhës nga qytetari digjital. Në mesazhin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha shkruhet se një person “ushtar”...

Aktualitet 22:49 - 25 Tetor, 2017

Kush është nipi i Arben Ndokës arrestuar sot nga policia

Policia e Lezhës doli në një deklaratë për media ku raportoi mbi aksionet e finalizuar prej saj në Qarkun e Lezhës. Ndër të arrestuarit është edhe...