Connect with Us

All posts tagged "arben isaraj"

Aktualitet 18:22 - 12 Qershor, 2019

Arben Isaraj sulmon Metën/ “I çmendur në pushtet dhe për pushtet”

Ish zv.ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Arben Isaraj në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj presidentit të Republikës, Ilir Meta. Sipas...

Aktualitet 14:24 - 9 Qershor, 2019

A ka fuqi kushtetuese revokimi i mendjes Presidenciale?/ Arben Isaraj “zbardh” Metën

Ish zëvendësministri i Drejtësisë në Qeverinë “Rama1” dhe ish deputeti socialist Arben Isaraj, ka reaguar pas vendimin të Metës për çdekretimin e datës së zgjedhjeve vendore....

Aktualitet 13:32 - 7 Nentor, 2018

I vëllai lirohet nga burgu/ Çfarë do ndodhë me ish-drejtorin e Patentave

Më datën 21 tetor, Altin Isaraj, vëllai i Arben Isarajt, ish-drejtorit të patentave, është arrestuar me akuzën trafik të lëndëve narkotike. Pas publikimit të këtij lajmi,...

Aktualitet 18:09 - 22 Tetor, 2018

Arrestimet e bujshme/ Ish-ministri i Ramës kërkon dorëhqjen e Xhafajt

Pas dorëheqjes së drejtorit të Përgjithshëm të Transportit Rrugor, Arben Isaraj, si pasojë e arrestimit të të vëllait, Altin Isuraj në aksionin e ndërmarrë mbrëmjes së...

Aktualitet 23:08 - 25 Qershor, 2016

Shpërthen Zv.Ministri i Drejtësisë ndaj Manjanit dhe KLD-së/ U shkel ligji, vota u zëvendësua me short

Zv.Ministri i Drejtësisë Arben Isaraj ka shpërthyer ndaj Ministrit Ylli Manjani dhe Këshillit të Lartë të Drejtësisë lidhur me emërimin e gjyqtarëve dhe zgjedhjen e magjistratëve....