Connect with Us

All posts tagged "arben isaraj"

Politikë 14:50 - 24 Korrik, 2019

“Këshilla nuk është bërë për Kokëmushkën”/ Kujt i drejtohet ish-zyrtari i PS?

Ish-zv.ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Arben Isaraj ka bërë sot një koment në rrjetet sociale, në lidhje me stiuatën politike në vend. Në postimin...

Aktualitet 13:32 - 7 Nentor, 2018

I vëllai lirohet nga burgu/ Çfarë do ndodhë me ish-drejtorin e Patentave

Më datën 21 tetor, Altin Isaraj, vëllai i Arben Isarajt, ish-drejtorit të patentave, është arrestuar me akuzën trafik të lëndëve narkotike. Pas publikimit të këtij lajmi,...

Aktualitet 18:09 - 22 Tetor, 2018

Arrestimet e bujshme/ Ish-ministri i Ramës kërkon dorëhqjen e Xhafajt

Pas dorëheqjes së drejtorit të Përgjithshëm të Transportit Rrugor, Arben Isaraj, si pasojë e arrestimit të të vëllait, Altin Isuraj në aksionin e ndërmarrë mbrëmjes së...

Aktualitet 23:08 - 25 Qershor, 2016

Shpërthen Zv.Ministri i Drejtësisë ndaj Manjanit dhe KLD-së/ U shkel ligji, vota u zëvendësua me short

Zv.Ministri i Drejtësisë Arben Isaraj ka shpërthyer ndaj Ministrit Ylli Manjani dhe Këshillit të Lartë të Drejtësisë lidhur me emërimin e gjyqtarëve dhe zgjedhjen e magjistratëve....