Connect with Us

All posts tagged "arben beqiri"

Ish-ministri i Shëndetësisë-Manastirliut/ “Urdhëro sa më shpejt të mos përdoren dorezat”
Shëndeti 23:39 - 23 Qershor, 2020

Ish-ministri i Shëndetësisë-Manastirliut/ “Urdhëro sa më shpejt të mos përdoren dorezat”

Ish-ministri i Shëndetësisë Arben Beqiri ka bërë sot një thirrje për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Komitetin Teknik të Task Forcës për Covid-19. Beqiri i...

Ish-ministri i Shëndetësisë-Manastirliut/ “Urdhëro sa më shpejt të mos përdoren dorezat”
Sociale 19:18 - 14 Prill, 2020

Shkodra, vatër e rrezikshme e Covid-19/ Kirurgu i njohur, mesazh të fortë qytetarëve

Ish ministri i Shëndetësisë dhe kirurgu i njohur Prof. Dr. Arben Beqiri, i është drejtuar me një apel të fortë qytetarëve shkodran, pasi ky qytet është...

Ish-ministri i Shëndetësisë-Manastirliut/ “Urdhëro sa më shpejt të mos përdoren dorezat”
Sociale 14:46 - 13 Mars, 2020

Mjeku i njohur iu vjen në ndihmë qytetarëve/ Përgjigje pyetjeve më të shpeshta rreth Covid-19

Mjeku i njohur Arben Beqiri iu ka ardhur në ndihmë qytetarëve duke iu përgjigjur disa prej pyetjeve më të shpeshta që bëhen në lidhje me Covid-19....

Ish-ministri i Shëndetësisë-Manastirliut/ “Urdhëro sa më shpejt të mos përdoren dorezat”
Sociale 14:41 - 12 Mars, 2020

Koronavirusi/ Kirurgu i njohur mesazh qytetarëve: Do ia dalim, vetë e keni në dorë

Nisur nga situata e krijuar për shkak të koromavirusit në Shqipëri, kirurgu i njohur Arben Beqiri i ka drejtuar një thirrje qytetareve që të kufizojnë lëvizjet...

ogerta manastirliu arben gjata
Aktualitet 13:38 - 6 Mars, 2019

“Kanë shkelur ligjin”/ Kirurgu i njohur padit Manastirliun dhe Rektorin e Mjekësisë  

Arben Beqiri, një nga kirurgët më të mirë në vend për sëmundjet e Brendshme, ka paditur Ministrinë e Shëndetësisë dhe rektorin e Universitetit të Mjekësisë, profesor...

Aktualitet 22:44 - 21 Maj, 2017

Kush është kirurgu i njohur që do drejtojë Ministrinë e Shëndetësisë

Arben Beqiri pritet të mbajë nga nesër postin e ministrit të ri të Shëndetësisë deri më 25 qershor, ku të mbahen zgjedhjet parlamentare. Beqiri u propozua...