Connect with Us

All posts tagged "Arbana osmani"

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto
Showbizz 19:49 - 11 Gusht, 2020

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër. Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me...

Showbizz 11:27 - 21 Korrik, 2020

Në pritje të ëmbël/ Arbana Osmani zbulon “recetën magjike” të qëndrimit në formë

Të gjithë e dimë pasionin e madh të Arbana Osmanit për gatimin. Ajo ndan shpeh herë video në rrjetet sociale, duke treguar receta të reja dhe...

Larg njëri-tjetrit/ Me foton romantike Arbana Osmani i shpreh dashurinë Eduart Grishajt
Showbizz 12:35 - 5 Korrik, 2020

Larg njëri-tjetrit/ Me foton romantike Arbana Osmani i shpreh dashurinë Eduart Grishajt

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Teksa Arbana po pushon së bashku me djalin e...

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi?/ Arbana Osmani zbulon kur do lindë bebin
Showbizz 14:44 - 2 Korrik, 2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi?/ Arbana Osmani zbulon kur do lindë bebi

Rreth 2 muaj më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani bëri publik lajmin se është në pritje të ëmbël. Që prej asaj ditë, Arbana është munduar...

“Eduart ku do flesh sonte, pash Zotin”/ Reagimi epik i Arbana Osmanit pas kamerës së fshehtë
Showbizz 15:02 - 28 Qershor, 2020

“Eduart ku do flesh sonte, pash Zotin”/ Reagimi epik i Arbana Osmanit pas kamerës së fshehtë

Regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj ka realizuar një kamerë të fshehtë për partneren e tij, moderatoren Arbana Osmani. Stafi bëri gjithçka...

“Jam shumë krenar për ty”/ Babai surprizon Arbanën në emision, mesazhi që përloti moderatoren
Showbizz 10:34 - 28 Qershor, 2020

“Jam shumë krenar për ty”/ Babai surprizon Arbanën në emision, mesazhi që përloti moderatoren

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” transmetoi mbrëmjen e kaluar episodin e tij të fundit për këtë sezon. Një episod plot surpriza dhe emocione. Moderatorja...

VIDEO- Episodi final i “Dua të të bëj të lumtur”/ Arbana Osmani merr surprizën e madhe gjatë emisionit
Showbizz 13:54 - 20 Qershor, 2020

Arbana Osmani në pritje të ëmbël/ Publikon foton me bikini në pishinë

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të komentuara dhe të dashura të ekranit. Moderatorja është në pritje të fëmijës së dytë dhe duke qenë shumë...

Showbizz 14:02 - 15 Qershor, 2020

VIDEO-“Para 5 vitesh kishim të njëjtin hall”/ Arbana tregon çfarë ka ndryshuar sot tek shoqja e saj më e mirë

Dy moderatoret e njohura dhe shumë të dashura të ekranit, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe shumë të ngushta prej shumë vitesh. Shoqëria e tyre...

Showbizz 16:49 - 14 Qershor, 2020

FOTOT-Në pritje të një fëmije/ Arbana dhe Eduarti shkëmbejnë komente dashurie

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të përfolur në showbiz. Që prej momentit që vendosën të bënin publike lidhjen e tyre...

Showbizz 16:14 - 3 Qershor, 2020

Historia e 12 vjeçares së abuzuar seksualisht/ Arbana Osmani i sqaron të gjitha: “Ka njerëz që spekulojnë”

Moderatorja e njohur e ekranit Arbana Osmani i ka sqaruar të gjithë rreth historisë së një 12 vjeçareje të abuzuar seksualisht, të cilën e ka ftuar...

VIDEO- Episodi final i “Dua të të bëj të lumtur”/ Arbana Osmani merr surprizën e madhe gjatë emisionit
Showbizz 12:21 - 1 Qershor, 2020

Arbana Osmani e vetmuar?/ Revoltohet moderatorja: “Budallallëku nuk ka brirë”

Moderatorja Arbana Osmani është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të momentit ndaj çdo gjë që ajo poston apo foto që publikon komentohet edhe...

Showbizz 13:26 - 30 Maj, 2020

VIDEO-Arbana në zyrë me Eduart Grishajn/ Çifti surprizohet nga një vizitor i veçantë

Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të komentuar të momentit. Ata së shpejti do të bëhen prindër dhe lajmin e kanë...

Showbizz 14:21 - 19 Maj, 2020

VIDEO- Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin/ I dërgon dhuratën e bukur në zyrë

Doktor Pëllumb Piperon e kemi parë vazhdimisht në ekran teksa ka informuar dhe është kujdesur që shqiptarët të kenë informacionet e duhura përsa i përket mospërhapjes...

Showbizz 12:41 - 19 Maj, 2020

FOTOT-Nënë për herë të dytë/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur nën fustanin e zi

Moderatorja Arbana Osmani, pak ditë më parë zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.  Arbana do të bëhet nënë për herë të dytë dhe psotimet ku...

Showbizz 10:14 - 13 Maj, 2020

Rudina Dembacaj flet për ish të fejuarin e saj, partnerin e Arbana Osmanit: Nuk jam mirë me memorien

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndryshimeve...

Showbizz 19:03 - 10 Maj, 2020

Arbana dha lajmin e ëmbël/ Eduart Grishaj flet për herë të parë për bebin

Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen prindër Çifti e dha lajmin në...

Showbizz 14:22 - 7 Maj, 2020

Arbana Osmani nënë për të dytën herë/ Moderatorja jep lajmin

Shpeshherë në media është aluduar se moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani do të bëhet nënë. Ndonëse e ka mohuar gjithmonë, ditën e sotme...

Kryesore Show Biz 12:22 - 29 Korrik, 2019

Nuk ka më vend për dyshime/ Arbana Osmani më në fund pranon lidhjen me regjisorin

Prej kohësh po përflitet për një romancë dashurie midis moderatores dhe regjisorit. Besoj e kuptuat që bëhet fjalë për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn. Dyshja po...

Kryesore Show Biz 13:22 - 26 Korrik, 2019

Arbana Osmani me pushime në Marok/ Regjisori i bën komentin më romantik

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po kalojnë pushime të mrekullueshme. Pas ishullit më të famshëm Mykonos, çifti ka udhëtuar drejt Marokut për të pushuar....

arbana emision
Aktualitet 19:03 - 22 Korrik, 2019

Arbana Osmani surprizon fansat/ Publikon foton që po bën xhiron e rrjetit

Ajo është një nga moderatoret që publiku e do shumë dhe e mbështet në çdo dalje të sajën në ekran. Arbana Osmani po përflitet shumë në...

Aktualitet 18:55 - 15 Korrik, 2019

Pas pushimeve në Barcelonë/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj publikojnë foto nga darka romantike

Çifti më i ri i showbizit Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se po kalojnë pushimet e kësaj vere në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pas fotove...

Kryesore Show Biz 21:39 - 2 Korrik, 2019

Arbana Osmani në pushime me regjisorin/ Dalin pamjet

Prej kohësh është përfolur se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj janë në një marrëdhënie dashurie. Mirëpo asnjëri...

Aktualitet 16:55 - 20 Maj, 2019

“Ti je e para te Topi”/ Arbana Osmani reagon për largimin nga televizioni

“Ditët e fundit në Top, e lodhur, por e lumtur”. Kaq ka mjaftuar dhe të gjithë menduan se u largua nga Top Channel. Bëhet fjalë për...