Connect with Us

All posts tagged "apelon"

Kronika 20:57 - 5 Dhjetor, 2019

U la i lirë për mungesë provash/ Prokuroria apelon vendimin për Florenc Çapjan

Prokuroria ankimon në Gjykatën e Apelit të Durrësit vendimin për Florenc Çapjan. Mësohet se prokuroria e ka apeluar dy ditë më parë vendimin e lirimit të...

berisha
Aktualitet 11:28 - 28 Prill, 2019

“Krishti u Ngjall”/ Berisha uron dhe apelon

“Krishti u Ngjall! Gezuar Pashkën!” Kështu ka uruar besimtarët ortodoksë, ish-kryeministri Sali Berisha. Bashkë me urimin, Berisha ka apeluar për rënie të regjimit, ndonëse jo në...

analisti fatos lubonja ne emision
Aktualitet 17:46 - 25 Shkurt, 2019

Lubonja apelon opozitën/ “Rrugëdaljet janë të shumta”

Analisti, Fatos Lubonja ka folur për ndërhyrjen e ndërkombëtarëve në punët e brendshme të Shqipërisë. Sipas Lubonjës, nuk duhet pritur nga ndërkombëtarët për zgjidhjen e situatës....

Bota 14:27 - 3 Mars, 2017

Turqia paralajmëron Gjermaninë/ Mësoni si të silleni, nëse doni marrëdhënie me ne

Me anë të një deklarate për mediat, Ministri i Jashtëm turk, Mevlut Cavusoglu, tha se Gjermania dhe Perëndimi luajnë me standarde të dyfishta, duke kërkuar demokraci...