Connect with Us

All posts tagged "Anxhela"

Lajme 11:05 - 13 Nentor, 2019

Dhunimi i transgjinores Anxhela/ Reagon Meta: Sulm burracak

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me sulmin ndaj transgjinores të njohur si Anxhela. Meta ka dënuar dhunën ndaj saj duke u kërkuar autoriteteve që...

Aktualitet 11:40 - 20 Maj, 2019

“Jam në lule të moshës”/Anxhela Peristeri tregon troç moshën e saj

Anxhela Peristeri njihet si këngëtarja më e dashur për publikun shqiptar dhe zëri më i mirë i muzikës live.Por në fotot që ajo shpërndan në rrjetet...

Aktualitet 10:25 - 12 Maj, 2019

“Pse do të nxjerrësh diçka që nuk je”/Fansat “akuzojnë” përsëri Anxhela Peristerin për photoshop

Para dy ditësh, fotoja buzë detit me një fustan bojqielli e këngëtares Anxhela Peristeri, pati shumë komente negative për shkak të formës së pazakontë të dorës....

Aktualitet 10:25 - 11 Maj, 2019

“Çfarë të ka ndodhur me dorën?”/Komentuesit akuzojnë Anxhela Peristerin për photoshop

Fotot me bikini do të postohen pafund në rrjetet sociale tani që vera po afron dhe këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri e ka nisur sezonin e plazhit...

Aktualitet 10:25 - 27 Prill, 2019

Video/Anxhela Peristeri “guxon” me veshjen, shfaqet sensuale në klipin e ri

Anxhela Peristeri ka publikuar këngën “Maraz”, dhe ka guxuar me klipin e ri për të na treguar më shumë se çdo herë tjetër.Anxhela duket tepër në formë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 5 Prill, 2019

“Së shpejti kemi dasëm”/Anxhela Peristeri bën deklaratën e habitshme

Afrimiteti dhe kimia mes Anxhela Peristerit dhe Mateus Frrokut kur publikuan këngën e tyre më të re të titulluar “Muza ime”,ishte e madhe dhe shumë ishin...

Aktualitet 10:10 - 25 Nentor, 2018

Për herë të parë, Anxhela Peristeri flet për debatin me Elhaida Danin, ja si është e vërteta!

Një ndër të ftuarat e emisionit Thumb me Aulonën dhe Fatmën, këtë javë ka qenë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri. “Thumb” ka ndjekur Anxhelën hap pas...

Aktualitet 11:10 - 18 Nentor, 2018

Është shtatzënë apo jo? Reagon Anxhela Peristeri: “Nuk kam arsye ta fsheh!”

Veshja e saj në koncertin recital që mbajti në Tiranë, i bëri të gjithë të dyshojnë se këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri mund të jetë në pritje...

Aktualitet 13:20 - 25 Dhjetor, 2017

Angela Martini më seksi se kurrë,poston fotot provokuese

Ajo i dha fund beqarisë disa javë më parë por Angela Martini vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke zbavitur fansat me foto hot. Këtë...

Aktualitet 09:31 - 23 Dhjetor, 2017

Angela Martini nuk di të ndalet! Skena të nxehta në restorant me bashkëshortin (FOTO)

Angela Martini na habiti të gjithëve me martesën e saj të papritur me partnerin e saj Dragos Savulescu, i cili i propozoi me një unazë diamanti....

Aktualitet 16:35 - 11 Dhjetor, 2017

Rrëfehet Anxhela Peristeri: “Kam qarë pafund për dështimin tim”

Anxhela Peristeri u shpall fituesja e këtij edicioni të festivalit “Kënga Magjike” duke u prezantuar me baladen e ndjerë të titulluar “E cmendur”. Kënga u pëlqye...

Showbizz 16:49 - 25 Janar, 2017

VIDEO/ Anxhela Peristeri rikthehet pas në kohë…

Anxhela Peristeri është bërë sërish nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, në vitin 2001, më konkretisht kur ka qënë hera e parë në Pallatin e...