Connect with Us

All posts tagged "anullimi"

meta
Aktualitet 09:21 - 11 Korrik, 2019

30 ditë! Dekreti i Metës nuk shqyrtohet dot më në Gjykatën Kushtetuese!

Sot është data 11 Korrik. Praktikisht dje është ezauruar afati 30 ditor i ankimimit (nga palet e interesuara) në Gjykatën Kushtetuese, për dekretin e datës 10...

Aktualitet 14:04 - 14 Nentor, 2018

Anullimi i testimit për gradën Komisar/ Gazetarja zbulon prapaskenat

Me urdhër të Ministrisë së Brendshme, drejtuar nga zv.ministri Sandër Lleshi, ditën e djeshme u njoftua se është anulluar testimi me shkrim për marrjen e gradës...

Aktualitet 23:42 - 13 Nentor, 2018

Gazetarja akuza për provimin në policinë e shtetit/ U anullua sepse fituan specialistët

NGA ANILA HOXHA/Komisari i pa mik dhe kryekomisari i salduar…. Polici dhe specialisti në Policinë e Shtetit, Arber Alimadhi mori pikët maksimale në provimin për gradën...

Aktualitet 06:40 - 28 Nentor, 2016

Skandali/“Austrian Airlines” anullon fluturimin pa lajmëruar pasagjerët

“Austrian Airlines” ka anulluar fluturimin e mengjesit te sotem nga Tirana ne Viene. Pasagjeret qe udhetonin drejt Vjenes dhe me tej ne shtete te ndryshme te...