Connect with Us

All posts tagged "ankand"

Aktualitet 21:59 - 16 Maj, 2019

Zgjedhjet lokale/ Rama zbulon arsyen pse refuzon opozita

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur moshyrjen në zgjedhje nga opozitës si një strategji për një ankand të humbur. I pyetur nga studio e emisionit “Opinion”...

Aktualitet 15:53 - 21 Nentor, 2018

Ankandi në Facebook i ‘nuses fëmijë’ tmerron njerëzit: ‘Përdorim barbar i teknologjisë’

Facebook- u është përballur me revoltën e njerëzve të cilët e kanë kritikuar për “përdorimin barbar të teknologjisë”, pasi ka lejuar shitjen e një “nuseje fëmijë”....

Kryesore Show Biz 14:53 - 30 Tetor, 2018

Xhaketa e famshme e Michael Jackson del në ankand/Ja shuma marramendëse

Micheal Jackson është cilësuar si “Mbreti i muzikës Pop” dhe çdo gjë që lidhet me të ka gjithmonë interes. Së fundmi, nuk bëhet fjalë për ndonjë...

Santa Quaranta resort turistik sarande
Aktualitet 11:53 - 17 Qershor, 2018

“Pronat e krimit në shitje”/ Në ankand edhe ‘Santa Quaranta’ e Kelment Balilajt

Nga investimet në bono thesari, te llogaritë bankare qindra mijëra dollarëshe, te hotelet e resortet luksoze, deri te makinat e shtrenjta. Arrin në rreth 10 milionë...

Kryesore Show Biz 22:00 - 26 Maj, 2018

Reperi i njohur harxhon një pasuri për foton e Whitney Houston

Çdo ditë që kalon Kanye West ka një bombë për të shpërthyer. Këtë rradhë u bë shkas fotoja që do përdoret për albumin më të ri....

Aktualitet 14:17 - 10 Dhjetor, 2017

Fshatin e nxjerrin në ankand/ Mësoni kush është blerësi i tij

Jemi mësuar të gëgjojmë dhe shohim se janë pikturat më së shumti ato që dalin dhe blihen në ankand, por asesi një fshat i tërë. Sipas...

Aktualitet 23:50 - 25 Nentor, 2017

Harta e Disneyland është shitur në ankand për 708 mijë dollarë

Gjithkush e di se çdo objekt nga Disney apo në lidhje me Disneyn do të shitet për shumë para. E pra, kjo hartë nuk bën përjashtim....

Aktualitet 09:27 - 17 Korrik, 2016

Mori 6 mijë euro për makinat në ankand/ Arrestohet ‘punonjësja’ e Kryeministrisë

Një grua 51-­vjeçare është arrestuar mbrëmjen e së premtes, pasi me anë të mashtrimit i ka marrë një qytetari një shumë të konsiderueshme parash. Burime pranë...

Life Style 19:00 - 2 Gusht, 2015

Del në ankand shtëpia e revolucionarit rus Leon Trocki

Tetëmbëdhjetë dhoma, pesë banja dhe një sipërfaqe gjigante. Ish-shtëpia e liderit të revolucionit rus Leon Trocki në ishullin Byjykada, në brigjet e Stambollit, është nxjerrë në...

Kultura 11:20 - 5 Qershor, 2015

Kitara e zhdukur e Lennon del në ankand, oferta 800 mijë dollarë

Një kitarë, vendndodhja e së cilës nuk dihej prej kohësh, e John Lennon do të dalë në ankand në Amerikë dhe pritet të fitojë deri në...