Connect with Us

All posts tagged "Angela martini"

Sociale 17:08 - 5 Dhjetor, 2019

Angela Martini viziton banorët e prekur nga tërmeti/ Pritet nga kryebashkiaku i Durrësit dhe zv.ministrja Voda

Modelja me famë botërore Angela Martini është pritur nga kryetari në detyrë i bashkisë së Durrësit, Zhyljen Varfi ku zhvilloi një takim me strukturat lokale të...

Sociale 23:24 - 2 Dhjetor, 2019

“Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde”/ Angela Martini dhuron 30 mijë euro

Personave publikë që kanë dhënë donacione për të prekurit nga tërmetet, i është bashkuar së fundmi edhe modelja shqiptare Angela Martini. Angela ka dhuruar 30 mijë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 3 Nentor, 2018

Burri miliarder i Angela Martinit ka qenë i martuar dhe ka edhe një vajzë! Ja historia që nuk dinim

Bashkëshorti i Angela Martinit ka qenë i martuar dhe ka edhe një vajzë! Dragos Savulescu ka festuar ditëlindjen pak ditë më parë, në një festë surprizë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Tetor, 2018

Angela Martini publikon foton që dëmton shëndetin mendor

Angela Martini është shumë e vetëdijshme se rrjetet sociale dëmtojnë shumë shëndetin mendor. Por modelja shqiptare nuk reziston dot dhe ka zgjedhur të “mëkatojë”. Angela publikoi...

Aktualitet 21:06 - 14 Tetor, 2018

Foto- Angela Martini rrëfen të pathënat/ Ka një këshillë për të gjitha ju vajza

Kafeja e preferuar, shtëpia e ëndërrave dhe çelsi i suksesit të martestës së saj të shumpërfolur është komentuar nga Angela Martini, pasditën e sotme në Top...

Kryesore Show Biz 23:50 - 24 Maj, 2018

Shihni dhuratën dhe thoni pastaj që Angela Martini nuk ka burrin më surprizues në botë…

Angela Martini feston sot ditëlindjen dhe bashkëshorti i saj Dragos, ka menduar që t’ja bëjë këtë ditë më shumë se speciale duke zgjedhur arratisjen në një...

Kryesore Show Biz 13:58 - 19 Prill, 2018

Angela Martini, së shpejti me emision në “Top Channel”?

Diçka po bluhet në një nga televizionet shqiptare dhe e përfshirë në të është modelje Angela Martini. Fotografi shqiptar, Artan Korenica, ka postuar disa foto, në...

Kryesore Show Biz 22:30 - 25 Mars, 2018

 Modelja shqiptare pëson fraktura dhe ndrydhje kyçi nga palestra e tepërt

Bukuria vjen me vështirësi, nuk thonë kot. Dhe në fakt, ndodh jo pak herë që për hir të sakrificave që bëhen për pamjen e jashtme, njerzit...

Kryesore Show Biz 23:50 - 9 Mars, 2018

Angela Martini synon një karrierë tjetër/ Jo më modeling!

Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun Dragos, të gjithëve na ka...

Kryesore Show Biz 23:10 - 15 Shkurt, 2018

Angela Martini uron Shën Valentinin nga shtrati me të shoqin

Anxhela Martini është një nga modelet shqiptare e cila dallohet per ekspozimin e formave trupore, pasi shpesh poston foto në të cilat shfaqet thuajse e zhveshur....

Aktualitet 19:00 - 23 Janar, 2018

Edhe pse një grua e martuar, Angela Martini pozon e zhveshur në krevat

Martesa e saj e shpejtë me miliarderin rumun Dragos Savulescu bëri shumë bujë për Angela Martinin. Pasi i thanë njëri tjetrit po në Las Vegas, Angela...

Aktualitet 22:40 - 18 Janar, 2018

I shoqi poston foto “hot”, Anxhela Martini nuk i përmban fjalët

Pak javë më parë Anxhela Martini dhe i dashuri i saj, Dragos Savulescu i dhanë fund beqarisë dhe u martuan në Las Vegas. Këto ditë çifti...

Aktualitet 15:50 - 5 Janar, 2018

Angela Martini rrëfen pse u martua me milarderin rumun: Nuk ka vetëm lek por…

Martesa e papritur dhe dasma private e shqiptares më provokuese në këtë planet na la të gjithëve gojëhapur, por tanimë Angela Martini ka vendosur të rrëfejë...

Showbizz 00:15 - 13 Maj, 2017

Një tjetër artiste shqiptare pozon me fustan pa të brendshme

Kohët e fundit po shtohen rastet kur artistet shqiptare po i veshin fustanet pa të brendshme. Vetëm disa ditë më parë u bë objekt bisede Elvana Gjata,...

Kryesore Show Biz 19:09 - 12 Maj, 2017

Një tjetër artiste shqiptare pozon me fustan pa të brendshme

Kohët e fundit po shtohen rastet kur artistet shqiptare po i veshin fustanet pa të brendshme. Vetëm disa ditë më parë u bë objekt bisede Elvana Gjata,...

Aktualitet 21:06 - 5 Janar, 2017

Foto/Lulzim Basha “kapet” me Angela Martinin

Ajo eshte nje modele e sukseshme, ai lideri i opozites ne Shqiperi. Nje foto(2) ne krah te njeri tjetrit ne nje event i cili nuk behet...

Showbizz 10:00 - 3 Janar, 2017

Si e nisi vitin e ri Angela Martini

  Angela Martini po shijon në maksimum romancën e saj me të dashurin e saj biznesmenin rumun, Dragos Savulescu. Çifti ka kaluar një natë përrallore dhe...

Showbizz 23:30 - 20 Dhjetor, 2016

Surprizohet Angela Martini

Supermodelja që ja ka dalë të pushtojë mediat dhe portalet për një kohë të gjatë,nka marrë mbrëmjen e kaluar si dhuratë lule, qirinj dhe petale dashurie...

Showbizz 11:09 - 7 Janar, 2016

Angela Martini vjen me foto të zjarrta dhe superseksi (Foto)

Ajo di të pozojë me një sensualitet të pazakontë femëror. Bëhet fjalë për modelen e famshme shqitare, Angela Martini, e cila nuk e ka fituar pa...

Showbizz 14:40 - 6 Nentor, 2015

“E nxehta” Angela Martini (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini ka tërhequr sërish vëmendjen përmes postimit të fotografive në rrjetin Instagram. Angela ka postuar disa fotografi mjaft provokuese ku ka...

Showbizz 14:40 - 1 Nentor, 2015

Angela Martini maskohet si Marilyn Monroe

Bukuroshja shkodrane, Angela Martini ka zgjedhur të maskohet si seks simboli i viteve 1950, Marilyn Monroe. Me paruke bionde dhe me një fustan të bardhë, ajo...

Showbizz 11:42 - 18 Tetor, 2015

Angela Martini, e lidhur me reperin e njohur amerikan 68-vjeçar (Foto)

Angela Martini nuk është më beqare. Së fundmi është mësuar se ajo është në një lidhje me një personazh të famshëm të botës së muzikës. Një...

Showbizz 14:47 - 4 Shtator, 2015

Edhe Angela Martini flet për refugjatët sirianë (Foto)

Vala e madhe e refugjatëve sirianë duket se ka prekur edhe zemrën e modeles së njohur, Angela Martini. “Para se të gjykoni këta “refugjatë” a jeni...