Connect with Us

All posts tagged "aneta rama"

Politikë 19:25 - 28 Shkurt, 2020

“Rrofsh moj grua që s’u kurseve”/ Rama merr me të mirë Lindën, pas kritikës

Pas kritikave publike të bashkëshortes së tij Lindës, kryeministri Edi Rama u mundua që ta marrë situatën me sportivitet dhe ta kalojë me batuta. Ai deklaroi...

Aktualitet 21:18 - 1 Shtator, 2018

Foto- “Nona edhe 100”/ Ja si e uron Zaho nënën e Ramës, për ditëlindje

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama feston mbrëmjen e sotme ditëlindjen. Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka publikuar dy foto ku duket se...