Connect with Us

All posts tagged "andrra"

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Mars, 2019

Andrra Destani ndryshon look/Ndjekësit e saj nuk e kanë pritur aspak mirë

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, përflitet gjithnjë për look-un e saj tërheqës dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. Bukuroshja së fundmi ka ndryshuar...

Kryesore Show Biz 11:53 - 3 Mars, 2019

Andrra dhe Sinani prindër për herë të dytë? Fotoja me barkun e rrumbullakosur ngre dyshimet

Andrra dhe Sinani u bënë prindër për herë të parë kur djali i tyre Ansi erdhi në jetë në vitin 2016. Por me sa duket, çifti...

Aktualitet 22:40 - 8 Korrik, 2018

E ka tradhtuar Sinani Andrrën? Përgjigja e bashkëshortes na habiti

Edhe pse kanë kaluar vite nga martesa, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha nuk e ndjejnë veten si të martuar. Kështu është shprehur Andrra, e ftuar në...