Connect with Us

All posts tagged "anarkistet"

Aktualitet 09:27 - 15 Maj, 2019

Video-Sulmohet rezidenca e ambasadorit të SHBA në Athinë

Rezidenca e ambasadorit amerikan në Athinë,Jeffrey Pyatt është sulmuar me bojë dhe tymuese në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sikurse bëjnë të ditur mediat...

Aktualitet 20:16 - 1 Shkurt, 2018

Emri i ri i Maqedonisë/ Anarkistët grekë kërcënojnë se do të derdhet gjak

Ndërkohë që Methju Nimic, i ndërmjetësi i OKB-së për zgjidhjen e konfliktit Greqi-Maqedoni për emrin e kësaj të fundit, pas vizitës dy ditore në Shkupi ka...