Connect with Us

All posts tagged "amendime"

Aktualitet 10:19 - 25 Prill, 2019

Ndryshimet në reformën zgjedhore/ Hajdari kërkon përfshirjen e qytetarëve

Deputetja Rudina Hajdari nga foltorja e Kuvendit, ka njoftuar se janë dakortësuar me Komisionin e Reformës Zgjedhore për të kryer disa amendime. Nga foltorja e Kuvendit...

Aktualitet 13:09 - 1 Tetor, 2016

Ligji për importin e mbetjeve/ Besnik Bare: Ta amendojmë nëse ambientalistët duan diçka

Një prej hartuesve të ligjit për importin e mbetjeve Besnik Bare është shprehur se është dakord që të ulet me ambientalistët nëse ata kërkojnë dicka dhe...