Connect with Us

All posts tagged "altuna sejdiu"

Aktualitet 17:20 - 20 Janar, 2018

Tuna bën ndryshimin drastik në pamje. Këngëtarja nuk njihet më

Gjatë karrierës së saj, Tunën e kemi parë shpesh të bëjë ndryshime në pamje, qoftë duke ndryshuar ngjyrën e flokëve, qoftë duke ndryshuar modelin. Por ndryshimi...

Aktualitet 17:20 - 19 Janar, 2018

Tuna dhe Dafina janë pajtuar/ Askush nuk mund të ulet me to 

Dy këngëtaret u përfolën vite më parë se nuk ishin më mike, pasi nuk u panë më bashkë as në projekte muzike pas këngës “VIBE” dhe...