Connect with Us

All posts tagged "altin goxhaj"

Politikë 08:24 - 18 Shkurt, 2021

Altin Goxhaj i vendosur/ Të rrëzojmë Ramën, por jo për të bërë Bashën kryeministër

Drejtuesi i Koalicionit qytetar për Shqipërinë, Altin Goxhaj ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit. Goxhaj thekson se vota e tyre...

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Altin Goxhaj i nënshtrohet testit të dytë, avokati ndan përgjigjen
Aktualitet 14:08 - 3 Janar, 2021

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Altin Goxhaj i nënshtrohet testit të dytë, avokati ndan përgjigjen

Avokati Altin Goxhaj ka bërë testin e dytë të COVID-19 i cili i ka rezultuar negativ. Ai u infektua me COVID-19 para disa ditësh duke e...

Prej 24 ditësh në betejë me Covid-19/ Humb jetën babai i avokatit Goxhaj
Lajme 20:21 - 1 Janar, 2021

Prej 24 ditësh në betejë me Covid-19/ Humb jetën babai i avokatit Goxhaj

Në ditën e parë të këtij viti ka humbur jetën babai i avokatit të njohur Altin Goxhaj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë avokati, i...

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Avokati Altin Goxhaj tregon si është gjendja e tij
Aktualitet 17:35 - 30 Dhjetor, 2020

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Avokati Altin Goxhaj tregon si është gjendja e tij

Avokati Altin Goxhaj i cili prej disa ditësh është i infektuar me COVID 19 dhe ndodhet i izoluar në banesë ka folur sot, ku tha se...

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Avokati Altin Goxhaj tregon si është gjendja e tij
Politikë 22:57 - 27 Dhjetor, 2020

Altin Goxhaj infektohet me koronavirus/ Avokati flet për gjendjen shëndetësore

Avokati Altin Goxhaj është infektuar me COVID 19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë avokati, i cili ka treguar se virusin po e kalon në...

“Qytetarët e shohin policinë si armike”/ Goxhaj: Blutë nuk duhet të qarkullojnë me armë
Politikë 19:40 - 20 Dhjetor, 2020

“Qytetarët e shohin policinë si armike”/ Goxhaj: Blutë nuk duhet të qarkullojnë me armë

Avokati Altin Goxhaj, ka folur mbrëmjen e sotme për sjelljen e policisë me qytetarët gjatë patrullimeve dhe me protestuesit. Goxhaj tha se policia nuk mund të...

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Altin Goxhaj i nënshtrohet testit të dytë, avokati ndan përgjigjen
Politikë 20:45 - 13 Dhjetor, 2020

Denoncon avokati Goxhaj/ Policia dhunon protestuesin, i riu në gjendje të rëndë shëndetësore

Avokati Altin Goxhaj ka bërë mbrëmjen e sotme një denoncim të fortë, lidhur me një protestues të shoqëruar nga policia. Goxhaj deklaroi se një i ri...

“Diçka skandaloze po ndodh”/ Altin Goxhaj: Nuk më lënë të hyjë në gjykatë të takoj klientët e mi
Aktualitet 11:31 - 13 Dhjetor, 2020

“Diçka skandaloze po ndodh”/ Altin Goxhaj: Nuk më lënë të hyjë në gjykatë të takoj klientët e mi

Avokati dhe aktivisti Altin Goxhaj është shfaqur i revoltuar para Gjykatës së Tiranës, ku po zhvillohet seanca për masën që do të merret ndaj protestuesve të...

“Qytetarët e shohin policinë si armike”/ Goxhaj: Blutë nuk duhet të qarkullojnë me armë
Aktualitet 18:49 - 6 Dhjetor, 2020

Policia shoqëron në komisariat moderatorin/ Altin Goxhaj denoncon: Më dhunuan

Moderatori Flavio Qarri është ndaluar mbrëmjen e djeshme nga policia e shtetit. Qarri është shoqëruar për në ambientet e komisariatit. Këtë e konfirmoi dhe avokati Altin...

“Nëse shani Ramën në Facebook, futeni në burg”/ Altin Goxhaj tregon rastin e një të riu
Aktualitet 14:17 - 1 Dhjetor, 2020

“Nëse shani Ramën në Facebook, futeni në burg”/ Altin Goxhaj tregon rastin e një të riu

Avokati i njohur Altin Goxhaj thotë se për herë të parë në 30 vjet qeveria fut deri në 3 vjet burg nëse bën video live dhe...

“Qytetarët e shohin policinë si armike”/ Goxhaj: Blutë nuk duhet të qarkullojnë me armë
Politikë 19:12 - 15 Tetor, 2020

Protesta kundër maskës/ Goxhaj: Vendimi i qeverisë është vrasje, këtu merr fund…

Protesta e mbrëmjes së sotme në Tiranë kundër vendosjes së maskave është shoqëruar me përplasje mes qytetarëve dhe policisë. Avokati Altin Goxhaj që kishte dalë në...

I infektuar prej disa ditësh me Covid/ Altin Goxhaj i nënshtrohet testit të dytë, avokati ndan përgjigjen
Politikë 19:09 - 27 Shtator, 2020

Goxhaj tregon mënyrën/ Si mund të largohet banda Sorosiane nga pushteti

Avokat Altin Goxhaj , ka ngritur sërish akuza ndaj qeverisë lidhur me shpronësimin e banesave në zonën e Astirit. Goxhaj pretendon se qeveria po abuzon me...

“Paguhen 18 mijë euro për çdo vdekje të shënuar me Covid-19”/ Avokati: Kjo bëri që të rriten shifrat
Aktualitet 18:12 - 26 Korrik, 2020

“Paguhen 18 mijë euro për çdo vdekje të shënuar me Covid-19”/ Avokati: Kjo bëri që të rriten shifrat

Avokati Altin Goxhaj ka ngritur dyshime në lidhje me raportimin e shifrave të vdekjeve nga Covid-19. Goxhaj tha se nuk ka ende asnjë statistikë sa persona...

“Paguhen 18 mijë euro për çdo vdekje të shënuar me Covid-19”/ Avokati: Kjo bëri që të rriten shifrat
Politikë 17:56 - 19 Korrik, 2020

Goxhaj “i përvishet” Bashës/ “Nuk ke për tu bërë kurrë kryeministër”

Avokati Altin Goxhaj ka sulmuar kryetarin e Republikës së Re, Lulzim Basha, teksa po fliste për mbajtjen e maskës dhe masat kundër Covid-19. Goxhaj komentoi deklaratën...

“Paguhen 18 mijë euro për çdo vdekje të shënuar me Covid-19”/ Avokati: Kjo bëri që të rriten shifrat
Politikë 18:31 - 12 Korrik, 2020

“Në fillim të 2017 rreth 1500 viktima nga gripi”/Avokati “plas bombën”: Nga Shkurti i këtij viti u fshi gjithçka në sistem

Avokati i njohur Altin Goxhaj, ka hedhur akuza të forta ndaj klasës politikë për të cilën tha se e ka kthyer koronavirusin në një plandemi, ndërsa...

“Asksuh nuk është mbi Parlamentin”/ Rama i përgjigjet Metës: Kodi Zgjedhor do votohet me pikë dhe presje
Politikë 13:34 - 23 Qershor, 2020

Avokati zbulon formulën/ Si t’i jepet fund tranzicionit në Shqipëri

Avokati Altin Goxhaj shkruan se slogani elektoral me të cilin do të prezantohet “Koalicioni Për Shqipërinë”, në zgjehdjet e ardhshme parlamentare është “asnjëri”, duke nënkuptuar kështu...

“Paguhen 18 mijë euro për çdo vdekje të shënuar me Covid-19”/ Avokati: Kjo bëri që të rriten shifrat
Politikë 18:53 - 21 Qershor, 2020

Avokati shkon me letra higjenike në emision/ Pa Sorosin, Rama do vdiste nga mbidoza,  Basha do ishte një copë kamarieri

Avokati Altn Goxhaj është gjobitur me 50 milionë lekë për shkak të thyerjes së karantinës, ndërsa sot ka sqaruar se si po vijon procesi. Ai ka...

“O Covidiota blu, pse bëni rolin e budallait”/ Goxhaj: Pranoni listat e hapura
Politikë 18:00 - 14 Qershor, 2020

Goxhaj zbulon “planin” opozitë-mazhorancë/ Si po manipulohen qytetarët me shifrat e të infektuarve

Avokati Altin Goxhaj, ka folur pasditen e sotme lidhur me shtimin e rasteve të të infektuarve me koronavirus në vendin tonë gjatë ditëve të fundit. Ai...

“Qytetarët e shohin policinë si armike”/ Goxhaj: Blutë nuk duhet të qarkullojnë me armë
Politikë 18:58 - 31 Maj, 2020

Altin Goxhaj “komplimenton” Bashën/ “Futi njerëzit në sherr”

Avokati Altin Goxhaj ka folur pasditen e sotme për Reformën Zgjedhore dhe tryezën e Këshillit Politik. Me tone ironike, avokati komplimenton kryetarin e Republikës së re,...

Politikë 10:31 - 31 Maj, 2020

“Lyli ja doli për mashtrimin e 99-të”/ Avokati i njohur: Ky ishte momenti për ta dhj*rë

Avokati Altin Goxhaj ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha duke shprehur respekt që ja doli me mashtrimin për Reformën Zgjedhore. Sipas Goxhajt, ky është momenti...

Politikë 19:56 - 29 Maj, 2020

Videoja e nënës së të miturit të dhunuar/ Goxhaj: Ardi Veliu po i bën shantazh

Publikimi i videos së nënës së të miturit që u dhunua nga policia disa ditë më parë, ku shihej me një armë në dorë, ka sjellë...

Politikë 21:48 - 18 Maj, 2020

Goxhaj zbulon si u vra kauza e Teatrit dhe talljen e opozitës/ “Protesta e sotme si ceremoni mortore”

Avokati Altin Goxhaj deklaron se protesta e sotme e thirrur ishte si një ceremoni mortore e kauzës më të fundit të vrarë natën në errësirë bashkarisht...

Kronika 16:57 - 11 Maj, 2020

“Na futën 14 vetë në një qeli 10 m katror”/ Avokati Goxhaj, kallëzim penal për gjithë drejtuesit e Policisë

Avokati Altin Goxhaj ka dorëzuar në Postën Shqiptare një kallzim penal për “tentativë për vrasje” për gjithë drejtuesit e Policisë. Goxhaj kallëzon penalisht të gjithë drejtuesit...