Connect with Us

All posts tagged "altin dumani"

Vetingu 12:21 - 29 Prill, 2020

Zbulohen fotot ekskluzive të Arben Krajës dhe prokurorëve të SPAK

Më poshtë po sjellim disa foto, ku duken qartë majmunë që kanë zënë sytë, veshët, hundën, gojën, por kanë mbuluar edhe organet e tyre. Në këto...

dorina bejko, spak
Vetingu 14:15 - 10 Dhjetor, 2019

Zbulohet pasuria/ Kush janë tre kandidatët për kreun e SPAK

Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi sot emrat e tre prokurorëve, kandidatë për të marrë detyrën e drejtuesit të Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion, e njohur ndryshe...

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:02 - 17 Korrik, 2019

Milionerë, gjobaxhinj dhe vegla të politikës/ Pazaret që ngritën SPAK-un

Dje, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi emrat e prokurorëve të SPAK-ut. Ajo që bie në sy është se pjesë e kësaj liste janë prokurorë të...

Aktualitet 10:23 - 8 Korrik, 2019

KLP fillon intervistat për SPAK/ Nuk lejohen mediat

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka filluar sot intervistat me kandidatët për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion, e njohur ndryshe si SPAK. Ashtu sikurse ishte lajmëruar, intervistimi...

Aktualitet 12:04 - 28 Qershor, 2019

Prokurorët e skandaleve/ SPAK dështon ende pa u ngritur

Ngritja e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, është kthyer në kryefjalën e politikanëve, të cilët kërcënojnë njëri tjetrin me hetime. Njëherësh SPAK-u shihet dhe si shpresë nga...

Aktualitet 11:11 - 3 Mars, 2019

Nga Krimet e Rënda në SPAK/ Altin Dumani nis biznesin e imobiliar?

Këshilli i Lartë i Prokurorisë, para disa ditësh  ka miratuar prokurorin Altin Dumani si drejtues të përkohshëm në Prokurorinë e Apelit të Krimeve të Rënda. Dumani...

organet e dregjtesise
Aktualitet 10:16 - 20 Shkurt, 2019

Një ditë para skadimit të afatit/ Dy prokurorë aplikojnë për në SPAK

Nesër skadon afati për aplikimet për në Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. Një ditë para skadimit të afatit kanë aplikuar edhe dy prokurorë të tjerë. Ata janë...