Connect with Us

All posts tagged "allegri"

Aktualitet 11:56 - 15 Gusht, 2018

Vendoset formacioni/ Ja si do të luajë Juventusi sezonin e ri

Të shtunën, Juventusi do të fillojë rrugën për mbrojtjen e titullit në Serie A. Max Allegri që është shumë i kënaqur me ekipin që ka në...

Aktualitet 14:28 - 5 Gusht, 2018

Transferoi Cristiano Ronaldon dhe Bonuccin/ Allegri merr vendimin e papritur

Juventusi duket se e ka mbyllur merkaton me lëvizjet e fundit dhe Max Allegri duket i kënaqur me ekipin që ka në dispozicion për sezonin e...