Connect with Us

All posts tagged "Alfred Cako"

Lajme 22:55 - 6 Janar, 2020

Habit Alfred Cako/ “Trump nuk ka lidhje me vrasjen e Suleimanit”

Botuesi Alfred Cako ka habitur me deklaratën e bërë, mbrëmjen e sotme, ndërsa po fliste për vrasjen e gjeneralit iranian Kasem Sulejmani, që ka shkaktuar një...

Aktualitet 22:51 - 19 Prill, 2018

Atentat ndaj ish-ministrit Tahiri?!/ Botuesi paralajmëron: Kujdes kokat e zbarës!

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, është bërë epiqendra e të debatit të ditës së sotme, pas shkuarjes në Kuvend dhe prononcimit të tij për mediet, ku...