Connect with Us

All posts tagged "alfio"

Kryesore Show Biz 13:10 - 15 Shkurt, 2019

Nga surprizat romantike tek sherret: Fatma dhe Alfio rrëfejnë të pathënat e lidhjes së tyre

Ato janë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Po flasim për Alfion dhe Fatmën të cilët së fundmi për...

Kryesore Show Biz 12:10 - 3 Shkurt, 2019

Nuk i kemi parë kurrë bashkë, por zbulohet lidhja e motrave Vjollca me Alfion

Marina Vjollcën dhe Alfio Rrotanin kurrë nuk i kemi parë së bashku, por ata të dy duket se kanë një marrëdhënie e cila na ka surprizuar....

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Dhjetor, 2018

Alfio kokë e këmbë i dashuruar: S’e harroj ndjesinë kur pashë Fatmën për herë të parë

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani, kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve së fundmi me historinë e veçantë të dashurisë, të cilën e...

Kryesore Show Biz 11:53 - 28 Nentor, 2018

Fatma rrëfen sesi lidhja me Alfion u bë publike dhe paska qenë surprizë edhe për moderatoren

“Po…Po e Po…lumturia është tek gjërat e vogla!!!” –do të shkruante Alfio Rrotani me 7 tetor në “Instagram”, duke konfirmuar se ai dhe moderatorja Fatma Methasani...

Kryesore Show Biz 12:53 - 25 Nentor, 2018

Dëshmitari në dasmën e Alfios dhe Fatmës është një tjetër personazh i famshëm

Që prej ditës kur e bënë lidhjen e tyre publike Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani kanë ngjallur mjaft kuriozitet tek publiku. Ata prej 1 viti e...

Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Nentor, 2018

“Vendosa të të kem në lëkurën time”! Alfio bëri një tatuazh për Fatmën dhe është kaq romantik!

Alfio Rrotani ka dëshmuar se dashuria e tij për Fatmën është shumë e madhe. Edhe pas dy vitesh të lidhur, shefi i kuzhinës flet me shumë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 13 Nentor, 2018

A gatuan Alfio në shtëpi? Fatma përgjigjet pa dorashka dhe kishim të tjera pritshmëri!

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar. Madje, çifti kishte nisur...

Aktualitet 12:25 - 2 Nentor, 2018

‘Një Zot e di si nuk u dorëzua’, Fatma rrëfen të pathënat e lidhjes me Alfion

Ata janë kthyer padyshim në çiftin më të komentuar të showbizit, të cilët për dy vite e mbajtën të fshehtë historinë e tyre të dashurisë.  ...

Aktualitet 09:50 - 28 Tetor, 2018

Mjalti i dashurisë! Fatma merr surprizën e ëmbël nga i dashuri në ditën e lindjes

Në minutat e para të së dielës, moderatorja Fatma Methasani ka festuar ditëlindjen në një festë të ëmbël në shtëpi. Duket se i dashuri i saj,...