Connect with Us

All posts tagged "albi nako"

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 16:02 - 5 Shkurt, 2021

“Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve

Koreografi Albi Nako ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të komentit që i bëri një prej konkurrenteve të “Just Dance”. Menëjherë...

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...

“Më mirë martohu dhe bëj fëmijë”/ Ofendoi konkurrenten, ndjekësit kritikojnë ashpër koreografin dhe moderatoren
Showbizz 10:32 - 25 Janar, 2021

“Më mirë martohu dhe bëj fëmijë”/ Ofendoi konkurrenten, ndjekësit kritikojnë ashpër koreografin dhe moderatoren

Një deklaratë e koreagrafit, Albi Nako ndaj një konkurrenteje në emisionin “Just Dance”, ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale kundër koreografit dhe moderatores Dojna...

Showbizz 13:22 - 8 Janar, 2021

Befason Elvana Gjata: Nëse nuk do të isha këngëtare do bëhesha një…

Pas një mungese të gjatë në rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer sërish aktive. Këngëtarja ka ndarë në Instastoryn një deklaratë të koreografit Albi Nako...

Aktualitet 18:40 - 25 Qershor, 2018

Në lidhje me Albi Nakon?/ Alba tregon të vërtetën me anë të një fotoje

Kohë më parë, disa foto në vende të njëjta ngjallen dyshimet se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kishin filluar një lidhje e cila nuk...

Kryesore Show Biz 14:35 - 24 Qershor, 2018

Albi Nako flet për herë të parë për lidhjen me Alba Hoxhën/ Ja si qëndron e vërteta

Kjo periudhë ka qenë mjaft e ngarkuar për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako. Përveç projekteve të shumta që ka në television, por jo vetëm, për...

Aktualitet 15:20 - 24 Dhjetor, 2017

Albi Nako feston ditëlindjen, mungon urimi i Klaudias, por dikush tjetër i dërgon puthje dhe zemra

Albi Nako ka vendosur t’ja urojë ditëlindjen vetvetes këtë mëngjes në vigjilje të Krishtlindjeve. Përmes një fotoje të publikuar në rrjtet e tij sociale, koreografi i njohur...

Aktualitet 23:10 - 20 Dhjetor, 2017

As i ftohti nuk e përmban/ Vetëm me bikini, Klaudia Pepa hap këmbët

Tashmë nuk është lajm zhveshja e Klaudia Pepës, pasi balerina muajt e fundit nuk i ka lënë me vend fantazisë me fotot e nxehta. Por nëse...

Aktualitet 15:45 - 26 Tetor, 2017

Ja urimi i Albi Nakos për 25-vjetorin e Klaudia Pepës

Balerina Klaudia Pepa feston sot 25-vjetorin e saj të lindjes. Ka qenë vetë ajo që ka postuar një foto në rrjetet sociale ku mban në dorë...

Aktualitet 22:15 - 30 Shtator, 2017

Si është të bëhesh me motër në këtë moshë? Përgjigjet Albi

Prej më shumë se një jave, mediat online dhe rrjetet sociale kanë zier për marrëdhënien e balerinës Klaudia Pepa dhe ish-bashkëshortit të saj, koreografit Albi Nako,...

Showbizz 22:05 - 30 Shtator, 2017

Albi Nako rrëfen arsyen e ndarjes nga Klaudia

Në puntatën e sotme të Xing me Ermailin i ftuar ishte koregrafi i trupës së baletit të tv klan, Albi Nako. I pyetur nga moderatori Ermal...

Kryesore Show Biz 18:02 - 21 Shtator, 2017

2 muaj pas ndarjes/ Albi Nako rrëfen për divorcin me Klaudia Pepën

Koreografi i mirënjohur Albi Nako ka folur sot pas 2 muajsh nga ndarja me partneren e tij, balerinën Klaudia Pepa. Ndarja e tyre bëri bujë në...

Aktualitet 16:25 - 4 Korrik, 2017

Foto-Njerëzit e akuzojnë për ndarjen/Klaudia Pepa i kërkon llogari publikisht Albi Nakos: Ç’a thonë ore?

Padyshim që çifti, Albi Nako dhe Klaudia Pepa ishin një nga më të preferuarit për publikun dhe ndarja e tyre solli jo pak reagime nga publiku....

Aktualitet 09:23 - 1 Korrik, 2017

Klaudia Pepa dhe Albi Nako pranojnë publikisht ndarjen/Çfarë ndodhi mes nesh?

Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa ka marrë fund. Prej një viti tashmë, çifti jetojnë të...

Kryesore Show Biz 17:50 - 1 Prill, 2017

Çifti simpatik thyen heshtjen/Ja e vërteta e “ndarjes”

Në mediat rozë u përfol sot një marrëdhënie e acaruar mes çiftit të balerinëve Klaudia Pepa dhe Albi Nako. Por, ky lajm ka habitur shumë publikun i...