Connect with Us

All posts tagged "albert veli"

Aktualitet 20:40 - 8 Tetor, 2018

Zbardhet aktekspertimi i “Babales”/ Bien poshtë pretendimet e opozitës

Regjistrimet në audio-përgjimin e çështjes “Babale” nuk janë origjinale, pasi ka prerje, mbivendosje, montazhe dhe ndërhyrje. Ky është përfundimi në të cilin ka dalë ekspertiza e laboratorit...

Aktualitet 16:20 - 6 Tetor, 2018

Audio-përgjimi Babale-Xhafaj/ Krimet e Rënda japin vendimin për Veliun dhe Olldashin

Prokuroria për Krime të Rënda ka vendosur “arrest me burg” për shtetasin Albert Veliu, i njohur ndryshe si “babalja” në video-përgjimin ku dyshohej se vëllai i...

Aktualitet 13:52 - 25 Qershor, 2018

“Babales” i rrezikohet jeta?/ Policia kërkon “kokën” e Albert Veliut

Skandali i publikuar nga selia e PD-ës, mbetet ende mister. Është i përfshirë apo jo në trafikun e drogës në Shqipëri,  Agron Xhafaj, ende nuk ka...