Connect with Us

All posts tagged "albana"

Aktualitet 10:40 - 24 Maj, 2019

“Me njerëz të bukur”/ Albana Osmani “mahnit” me veshjen në tapetin e kuq në Kanë

E ftuar nga modeli shqiptar Ronald Lekaj, moderatorja Albana Osmani po shkëlqen si e ftuar në amfAR Gala në Kanë. Ky event ka mbledhur të famshmit...

Aktualitet 13:40 - 22 Maj, 2019

“Je e pavlerë”/Albana Osmani i kthehet keq atyre që e shajnë dhe pengojnë punën e saj

Moderatorja e njohur shqiptare Albana Osmani, prej disa vitesh është përkushtuar ndaj fondacionit të saj “Ti je një luledielli. Së fundmi në rrjetet sociale ajo është...

Aktualitet 16:22 - 3 Maj, 2019

Albana Osmani braktis përfundimisht televizionin? Reagon moderatorja shqiptare

Prej një viti moderatorja Albana Osmani i mungon televizionit shqiptar,por pas lajmeve që qarkulluan ditën e djeshme se ajo mund të kishte braktisur zyrtarisht televizionin, moderatorja...

Kryesore Show Biz 11:53 - 26 Janar, 2019

Suksesi për të s’ka të ndalur! Ja si duket Albana Osmani në kopertinën e Revistës Franceze

Moderatorja Albana Osmani duket se është e mirë në gjithçka që bën! Përveçse të moderojë, ajo ja ka dalë më së miri dhe me mjaft profesionalizëm...

Aktualitet 11:10 - 25 Nentor, 2018

Modele, moderatore, bamirëse! Revista gjermane i bën jehonë moderatores shqiptare

Moderatorja e njohur shqiptare, Albana Osmani ka dalë në kopertinën e dhjetorit të revistës gjermane “Life”. Lajmin e ka dhënë vetë Albana përmes një postimi në...

Showbizz 00:41 - 18 Prill, 2017

Big Brother fun club/Debat mes Albana Osmanit dhe Olti Currit, prezantuesja ndërpret emisionin

Sherri mes Damianos, Ervinit dhe Olsit ka sjellë debate edhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”. Për mospërputhje mendimesh, Albana Osmani dhe Olti Curri kanë nisur një...

Aktualitet 13:12 - 13 Mars, 2017

Ministrat e rinj/ Vokshi: Rama nuk e lëshon shëndetësinë!

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, ka reaguar pas vendimit se Ilir Beqaj do të zëvëndësohet nga ish-drejtoresha e QSUT, Ogerta Manastirliu, te Ministria e Shëndetësisë....

Kryesore Show Biz 21:20 - 12 Mars, 2017

Albana Osmani merr hak ndaj Tahirit: S’ka dekret shkarkimi, është ende në detyrë!

Saimir Tahiri ka kaluar një tjetër sprovë përtej asaj politike. Sikundër duket qartë dhe nga veshja që kanë të dy personazhet, tregon se ai është bërë...

Showbizz 13:50 - 26 Janar, 2017

FOTO/Albana Osmani na prezanton me dashurinë e saj

Përmes një fotoje bardh e zi të postuar në Instagram, moderatorja Arbana Osmani ka bërë publike edhe njëherë atë që ajo e quan, “dashuria ime”. Nga...

Aktualitet 13:35 - 22 Gusht, 2016

Si shfrytëzonte skllavopronari Veliaj në Lanfillin e Sharrës edhe fëmijën 10 vjeç

Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi në një deklaratë për mediat ka kërkuar nga Prokuria që të thellojë hetimin e saj në çështjen e shfrytëzimit të...

Aktualitet 12:34 - 20 Maj, 2016

Skandali në Shkodër/ Arrest me burg për 5 punonjëset e shtëpisë së fëmijës

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për 5 punonjëset e shtëpisë së fëmijës në qytetin verior. Ish-drejtoresha Albana Llazani dhe punonjëset...

Showbizz 20:43 - 28 Shtator, 2015

Albana viziton jetimoren (Foto)

Njëra ndër moderatoret më seksi të skenës shqiptare Albana Osmani, tashmë ka filluar aksionin e saj humanitar pas shitjeve të kukullave 3D të cilat kanë pamjen...

Kultura 21:27 - 18 Prill, 2015

Video/ Akrobatja shqiptare që po mahnit Gjermaninë

Një shqiptare e talentuar në akrobaci ka mahnitur publikun gjerman. Albana, me lëvizjet e saj ka bërë që publiku të shpërthejë në duartrokitje gjatë gjithë performancës...

Uncategorized 17:56 - 19 Shkurt, 2015

Edmond Vokshi/ Albana Vokshi nuk ka qenë e persekutuar

Personi i cili tentoi ti jepte fund jetës së tij duke prerë damarët është intervistuar në spital nga televizioni News24. Edmondi ka thënë se deputetja Albana...