Connect with Us

All posts tagged "albana osmani"

Aktualitet 18:22 - 16 Korrik, 2019

“Mësova të dua dhe të marr frymë e lirë”/ Albana Osmani tregon ëndrrën e saj më të madhe

Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara të ekranit. Bukuroshja ka bërë një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory...

Aktualitet 15:20 - 9 Korrik, 2019

“Doktori mendoi se kisha vdekur”/ Albana Osmani tregon momentin më të veçantë të jetës së saj

Moderatorja Albana Osmani ka rrëfyer një nga momentet më të veçanta të jetës së saj. Ajo ka treguar se ndryshe nga të gjithë ajo ka lindur...

Aktualitet 19:54 - 24 Maj, 2019

“E kam bërë që në 1995”/ Albana Osmani i tregon vendin komentueses

Albana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi bukuroshja ka qenë në eventin më të rëndësishëm të bamirësisë amfAR Gala....

Kryesore Show Biz 22:45 - 23 Maj, 2019

Albana Osmani shkëlqen në tapetin e kuq në Kanë/ Publikon foton krahas modeles seksi

Pak orë më parë moderatorja Albana Osmani ka parakaluar në tapetin e kuq, në një prej eventeve më të rëndësishme të festivalit të Kanës ,“amfAR Gala”....

Aktualitet 20:47 - 19 Maj, 2019

“Gëzuar të gjithëve”/ Albana Osmani përshëndet ndjekësit nga jahti luksoz

Albana Osmani është një nga vajzat më të talentuara dhe seksi të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo herë ndan me ndjekësit...

Aktualitet 09:55 - 14 Mars, 2019

Majlinda Bregu vlerëson me çmim Fondacionin “Ti je një Luledielli” / Fjalët prekëse të Albana Osmanit

Moderatorja Albana Osmani prej kohësh është e angazhuar me fondacionin ‘Ti je një luledielli’, një organizatë jofitimprurëse që synon të ndihmojë fëmijët në nevojë, veçanërisht ata që...

Aktualitet 11:58 - 26 Nentor, 2018

Revoltohet Albana Osmani: ‘Mos guxo të flasësh për vajzat dhe nënat shqiptare!’

Dje, Albana Osmani bëri me dije se do të jetë në kopertinën e dhjetorit të revistës gjermane “Life”.  Ndër të tjera, ajo është intervistuar edhe për sipërmarrjen e...

Aktualitet 09:35 - 17 Nentor, 2018

Pas 2 vitesh punë vullnetare, Albana Osmani në prag të hedhjes së hapit të madh në projektin e saj

Albana Osmani ka ndarë në Instagram-in e saj një lajm të gëzueshëm për të dhe jo vetëm. Që nga 20 Maji 2017 , ajo është themeluesja...

Aktualitet 11:10 - 19 Tetor, 2018

Shkëlqen Albana Osmani/Pozon në kopertinën e revistës prestigjoze ndërkombëtare “Global Woman”

Moderatorja e njohur dhe themeluesja e fondacionit të bamirësisë “Ti je një luledielli” Albana Osmani, me anë të një postimi në Instagram ka lajmëruar ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 16:44 - 12 Gusht, 2018

Foto/ “Princesha” në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Mbrëmjen e djeshme, buzë liqenit Como të Italisë, Sara Hoxha iu drejtua e vetme altarit, për të celebruar në martesë historinë e saj të dashurisë me...

Kryesore Show Biz 11:07 - 3 Maj, 2018

Foto/ Albana Osmani i del në mbrojtje Lorit

Lori Hoxha po shijon disa ditë pushimesh me familjen në Maldive. Fotot seksi me bikini që publikon çdo ditë, kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të...

Aktualitet 09:40 - 6 Prill, 2018

“Hap sytë o popull, mos u qorro”/ Bukuroshja tropojane reagon për protestën e opozitës

Opozita filloi dje aksionin e madh, atë që preferoi ta cilësonte si një mosbindje civile, por që në fakt rezultoi një protestë me pjesëmarrje minimale. Për...

Kryesore Show Biz 22:40 - 11 Mars, 2018

Foto/ Ledri Vula vishet nga moderatorja shqiptare

Kauza e Albana Osmanit është bërë shumë e famshme sa tanimë po pushton dhe Kosovën. Këtë rradhë ai që mori bluzën e ‘Ti je një luledielli’...

Showbizz 19:10 - 17 Shkurt, 2018

Moderatorja shqiptare, dhuratë të veçantë për Rita Oren

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora ndodhet sot në Prishtinë, për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Gjatë një konferencë për media në Prishtinë, ku prezentë...

Aktualitet 20:24 - 13 Tetor, 2017

“Ti je një Luledielli”, nis fushatën humanitare në Tiranë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, do të jetë i ftuar në studion e emisionit “Top Show Magazine”, ku mësohet se do të flitet për projektin e...

Showbizz 00:20 - 28 Maj, 2017

Albana Osmani zbulon zakonin që ka patur në fëmijëri/Ja se si reagojnë shoqet

Pas postimeve të  shumta gjatë  qendrimit në  Kanë , Albana Osmani i është  kthyer normalitetit. Moderatorja ka  vijuar me postimin e fotove dhe statuseve interesante, madje ...

Kryesore Show Biz 16:30 - 27 Maj, 2017

Albana Osmani zbulon zakonin që  ka patur në  fëmijëri/Ja se si reagojnë  shoqet

Pas postimeve të  shumta gjatë  qendrimit në  Kanë , Albana Osmani i është  kthyer normalitetit. Moderatorja ka  vijuar me postimin e fotove dhe statuseve interesante, madje ...

Kryesore Show Biz 16:30 - 20 Maj, 2017

Artistja shqiptare e nis ditën me vezë të skuqura dhe …..fat

Albana Osmani është një ndër moderatoret më të mira, që di të përcjell gjithmonë thjeshtësi dhe spontanitet. Së fundmi bukuroshja ka ndarë me fansat një  moment...

Kryesore Show Biz 16:30 - 10 Maj, 2017

Sekretet e instagramit të Albana Osmanit që nuk i dinë të gjithë

Në shumicën e rasteve  të gjithë jemi shumë herë më të shkathët në rrjetet sociale sesa në realitet, duke dalë edhe nga vetja. Kjo ndodh edhe...

Kryesore Show Biz 17:00 - 5 Maj, 2017

Albana Osmani shpëton vajzat nga dhimbja e depilimit/Ja cili është sekreti i saj

Depilimi është një nevojë e domosdoshme e të gjitha vajzave, aq më tepër kur flasim për femra që janë pjesë e ekranit. Një gjë të tillë...

Kryesore Show Biz 17:22 - 17 Prill, 2017

Sherr në emision me Olti Currin/Albana Osmani kërkon falje publikisht

Sherret nuk kanë ndodhur vetëm në Big Brother, por edhe në studion e Top Channel. Ka qenë Albana Osmani, moderatorja e Fun Club Big Brother, ajo...

Showbizz 17:17 - 5 Shkurt, 2017

VIDEO/ Kur të shenjestron Albana Osmani

Albana Osmani, sikundër dhe shumë personazhe të tjerë, duket se i ka pasion armët. Ajo është një qitse mjaft e mirë dhe shpërblimi duket në fund...

Showbizz 15:56 - 1 Shkurt, 2017

FOTOT/ Kërkoni emra shqiptarë? Ja çfarë ju sugjeron Albana Osmani

Ndryshe nga koleget e saja, Albana Osmani ka ndarë me ndjekësit një foto, ku është një listë e gjatë me emrat ilir. “Emra ILIR, shqiptar. Kush...