Connect with Us

All posts tagged "Alban zeneli"

Politikë 11:58 - 13 Shtator, 2019

Deputeti flet pa “dorashka”/ Jemi opozita që kërkon SHBA

Deputeti i opozitës parlamentare, Alban Zeneli i ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që i kritikojnë se me futjen e tyre në parlament, po bëjnë lojën...

Lajm i Rekomanduar 11:31 - 18 Gusht, 2019

Ekskluzive-Basha shkërmoq PD/ Tre parti të reja opozitare në Shtator

Ndryshime dhe lëvizje të mëdha priten në skenën politike këtë shtator. Tre parti të reja me profil të djathtë po bëhen gati që të themelohen në...

Aktualitet 14:43 - 13 Mars, 2019

Zëvëndësoi Flamur Nokën/ Alban Zeneli tregon pse ndryshoi mendje

Në seancën e sotme të Kuvendit të Shqipërisë, një ndër deputetët e rinj që bëri betimin është edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e...

Aktualitet 14:55 - 12 Mars, 2019

KQZ i jep mandatin/ Kush është deputeti që zëvëndëson Flamur Nokën

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme, i ka dhën mandatin e deputetit, kandidatit nga listat e PD-së në Kukës, Alban Zeneli. Mësohet se Alban...

partia demokratike tirane
Aktualitet 12:00 - 11 Mars, 2019

Shtohet numri i “tradhtarëve”/ Një tjetër kandidat i PD-së merr mandatin

Ndërkohë që sot KQZ-ja, do t’ju japë mandatet gjashtë kandidatëve të opozitës, sot listës së “tradhëtarëve” është është shtuar edhe një tjetër kandidat. Mësohet se kandidati...

Aktualitet 13:41 - 17 Korrik, 2016

Grabitja në Rinas/PD: Foto dhe filmime për përfshirjen e njerëzve të Sajmir Tahirit

Partia Demokratike paralajmëron publikimin e provave dhe fakteve që provojnë implikimin e njerëzve të ministrit të Brendshëm në grabitjen e kryer më 30 qershor në pistën...