Connect with Us

All posts tagged "alban dudushi"

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Shkurt, 2019

Alban Dudushi tregon raportin me të bijën: “Në bisedën e fundit filloi të qante!”

Alban Dudushi ka folur për marrëdhënien e tij me të bijën Joelle, e cila tashmë është një vajzë e rritur. Moderatori tregoi se ai flet për...

Aktualitet 18:59 - 9 Nentor, 2018

Funerali i Kacifas mund të bëhej kasaphanë/ Tirana i bëri nder dhe shpëtoi Athinën

Nga Alban Dudushi Shqiptarëve u bëri nder mosreagimi i ashpër ndaj funeralit të ditës së djeshme. U bëri nder jo vetëm sepse ishin të vetmit që...

Aktualitet 18:59 - 9 Tetor, 2018

Alban Dudushi merr në mbrojtje këngëtaren/ Jo Elvana, por ne!

Gazetari dhe moderator i “Top Show” Alban Dudushi në një opinion të tijin ka shkruar rreth ngjarjes që tronditi Tiranën disa netë më parë, ku një...

Aktualitet 11:42 - 20 Korrik, 2018

Nuk ndalen bastet për Top Channel/ Tallje me largimet

Top Channel është përfshirë në një fushatë spatrimi që pas ardhjes të Ben Blushit në krye të këtij televizioni. Mbi  50 të larguar, është bilanci i...

Aktualitet 22:57 - 8 Maj, 2018

Rama sulmon Dudushin/ “Ti do të ulësh taksat e tua?”

I ftuar në emisionin “Top Show Magazine” në Top Channel, kryeministri Edi Rama ka këmbëngulur se taksat nuk janë rritur, por janë ulur dhe gjithkush paguan...

kryeministri edi rama ne zyre
Politikë 21:28 - 7 Mars, 2018

Rama emëron në poste të rëndësishme dy gazetarë

Pas mbledhjes së fundit të Këshilllit të Ministrave, kryeministri Edi Rama ka emëruar në poste të rëndësishme disa gazetarë të njohur. Bëhet fjalë për moderatorin e...

Aktualitet 18:05 - 23 Dhjetor, 2017

Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës?

Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezantonte, një video material për aktoren...

Aktualitet 23:03 - 19 Maj, 2016

Endri Fuga dhe Alban Dudushi, anëtar bordi në Agjencinë e mbështetjes së OJF-ve

Këshilltari i Kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga dhe moderatori i emisionit “Top Show”, Alban Dudushi rezultojnë të jenë anëtar të Bordit Drejtues në Agjencinë për mbështetjen...