Connect with Us

All posts tagged "alba hoxha"

Showbizz 16:38 - 1 Gusht, 2020

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

Prezantuesja e motit dhe balerina Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet shumë seksi me bikini. Bukuroshja e ekranit shpesh herë nuk nguron të...

Showbizz 13:23 - 14 Qershor, 2020

VIDEO-25 vjetori i Alba Hoxhës në bregdet/ Balerina publikon pamjet nga festa mes miqsh

Balerina shumë e dashur dhe e komentuar, Alba Hoxha feston ditën e sotme ditëlindjen. Për të gjithë ata që janë kuriozë për moshën e balerinës, ajo...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Janar, 2019

U tha se ishin bashkë për pushime: Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha prej muajsh po përfliten për një lidhje dashurie. Mirëpo duket se asnjëri prej të dyve nuk ka ndërmend ta pranojë...

Kryesore Show Biz 10:10 - 29 Qershor, 2018

Me shalën përpjetë, Alba Hoxha na jep leksione se si të mbyllni…

Ndoshta e keni provuar, ndoshta jo, por erdhi koha që ajo t’a demostrojë në publik para të gjithëve. Me një postim në Instagram, Alba Hoxha ka...