Connect with Us

All posts tagged "akuzim"

Aktualitet 14:21 - 11 Korrik, 2019

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian në bashkëpunim me dizenjuesen gjermane Carolina Lemke kanë promovuar koleksionin më të ri të syzeve. Diet Prada ka vënë re që...

Kryesore Show Biz 11:40 - 26 Dhjetor, 2018

Çfarë ndodhi?! Mozzik dhe Loredana akuzohen për vjedhje

Mozzik dhe Loredana po rikthehen dalëngadalë në skenë, pasi në jetë erdhi fëmija i tyre i parë, vogëlushja Hana. Ndërsa ata shijojnë sukseset e njëpasnjëshme, një...

Kryesore Show Biz 12:53 - 4 Dhjetor, 2018

Akuzohet për trafikim lëndësh narkotike, flet për herë të parë Çağatay Ulusoy

Aktori turk Çağatay Ulusoy mund të dënohet me 1 vit dhe 9 muaj burg, nëse gjykata e cilëson si fajtor, nën akuzat e përdorimit dhe shitjes...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Nentor, 2018

Stilistja e njohur e akuzoi për vjedhje, reagon për herë të parë Tea Zhuli

Ditën  e djeshme në të gjitha mediat rozë u përfol se Tea Zhuli ish-banore e BBA ka vjedhur stilimet e stilistes së njohur shqiptare Mimoza Kamberi....