Connect with Us

All posts tagged "aktori"

Kuriozitete 16:55 - 30 Maj, 2015

SHBA, Skriçi i “Na shpëtoi zilja”, fajtor për dy akuza

Ish-aktori i serialit të njohur “Na shpëtoi zilja”, u dënua nga një gjykatë për dy akuza pas një përleshjeje në bar në ditën e Krishtlindjeve të...

Bota 14:21 - 7 Maj, 2015

Jackie Chan pro dënimit me vdekje për trafikantët e drogës

Aktori nga Hong Kongu, Jackie Chan ka dalë në mbështetje të përdorimit të dënimit me vdekje për disa nga shkelësit e ligjit lidhur me trafikun e...

Aktualitet 21:29 - 17 Prill, 2015

Aktori Gazmend Paja padit shoqërinë e naftës, nuk i dha lekët e reklamës

Aktori i Portokallisë, Gazmend Paja ka paditur dy ditë më parë në Gjykatën e Tiranës shoqërinë e naftës “”Bolv-Oil” sh.a për mos shlyerje të detyrimeve që...

Aktualitet 18:06 - 12 Janar, 2015

NDAHET NGA JETA AKTORI I MADH, ARISTOTEL (TELI) STEFANI

GJIROKASTËR – Ndahet nga jeta në moshën 84 vjeçare aktori i njohur gjirokastritë dhe shqiptarë, Aristotel Stefani, shkurt Teli. Aktori ndërroj jetë pas tre sulmeve në...

Aktualitet 18:19 - 3 Janar, 2015

Edi Rama SERB/ Sozi nr 2 i Kryeministrit

Përpos aktorëve të “Portokallisë” në Top Channel, tani kryeministri i Shqipërisë është duke u imituar edhe nga serbët. Së fundmi, emisioni serb, “24 minuta me Zoran...