Connect with Us

All posts tagged "aktori"

Aktualitet 00:15 - 9 Nentor, 2017

Nuk do ta besoni se kë ka refuzuar Bella Hadid

Bella Hadid mund të jetë zemërthyer nga fundi i lidhjes së saj me këngëtarin The Weeknd, por ajo nuk është kurrë e dëshpëruar. Pikërisht këtë gjë...

Aktualitet 23:40 - 18 Shtator, 2017

Aktori bukurosh tregon dashurinë e tij më të madhe me anë të këtyre fotove

Gjithkush e do Tom Hardy, dhe Tom Hardy i do qentë, e cila në thelb i bën të gjithë ta duan Tom Hardyn edhe më shumë....

Aktualitet 11:52 - 17 Shtator, 2017

 “Jam plakur tani për filmat aksion”/Liam Neeson tërhiqet nga aktrimi?

Liam Neeson sigurisht që ka një talent dhe aftësi në aktrim që rrallëherë gjenden në filmat aksion por duket se ai nuk do t’i përdorë këto...

Aktualitet 22:00 - 1 Shtator, 2017

Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur vajza e yllit të Fast and Furious  

Paul Walker, ylli i Fast and Furious, e adhuronte vajzën e tij, Meadow. Madje aktori i dedikoi së bijës një tatuazh me emrin e saj. Fatkeqësisht,...

Kryesore Show Biz 18:13 - 30 Korrik, 2017

Fotot duke përkundur binjakët/Aktori “kërcënon” fotografët: Ndjekje penale

Aktori amerikan George Clooney thotë se fotografët që botuan fotot e tij me gruan e tij duke përkundur binjakët e tyre të porsalindur, do të “ndiqen...

Aktualitet 16:55 - 30 Korrik, 2017

Foto/Kush është gruaja e aktorit të njohur që mbeti e plagosur nga sulmi në Turqi

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur sot në një resort turistik në Turqi, duke lënë 1 të vdekur dhe 4 të plagosur. Mësohet se ka...

Aktualitet 16:06 - 23 Korrik, 2017

Zbulohet plani si do vritej/ 80 mijë euro për të ekzekutuar aktorin

Për më shumë së një muaj Miklar Tola, dyshohet të jetë paguar për të përgjuar dhe spiunuar lëvizjet e Mishel Preles, një i ri i vendosur...

Kryesore Show Biz 17:51 - 22 Korrik, 2017

Ndërron jetë në moshën 72 vjeçare aktori i “I vetëm në shtëpi”

Aktori John Heard, i njohur për dhjetra filma të viteve ’80 dhe ’90, ka vdekur në moshën 72 vjeçare. Sipas mediave amerikane, Heard i ishte nënshtruar...

Uncategorized 18:42 - 6 Korrik, 2017

Aktori i njohur tallet me të në Instagram/15-vjeçarja tenton vetëvrasjen

Ndonjëherë kur humori tejkalon të qeshurën dhe prek personalitetin e njeriut, pasojat janë të rënda. Të tilla do të ishin edhe në një familje shqiptare, ku...

Kryesore Show Biz 17:50 - 30 Mars, 2017

FOTOT/ Johnny a je ti?

Johny Depp dukej më i nevrikosur se kurrë gjatë ditëlindjes së Lady Gaga. Ajo ka festuar me miqtë e saj më të afërt në një darkë private...