Connect with Us

All posts tagged "aktore"

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”
Showbizz 11:10 - 2 Dhjetor, 2020

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”

Aktorja Ellen Page, e cila është nominuar edhe për Oscar, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e bërë së fundi. Ajo ka ndarë në rrjetet...

Eliona Pitarka shtatzënë për herë të parë?/ Fotoja që ngriti dyshimet
Showbizz 13:57 - 28 Nentor, 2020

Eliona Pitarka shtatzënë për herë të parë?/ Fotoja që ngriti dyshimet

Aktorja e humorit Eliona Pitarka, pak kohë më parë ndau në rrjetet sociale lajmine bukur se i kishte thënë “Po” propozimit të partnerit të saj duke...

Tregon se ky aktor ka qenë dashuria e saj e parë
Showbizz 13:16 - 18 Nentor, 2020

Olta Gixhari “hap” zemrën/ Tregon se ky aktor ka qenë dashuria e saj e parë

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë shumë momente nga jeta e saj me ndjekësit dhe së fundi...

Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç
Showbizz 12:33 - 18 Nentor, 2020

Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Delinda Disha është një nga aktoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit.E ftuar së fundi në emisionin e Sonila Meços, “Tempora”, Delinda ka rrëfyer...

Humbi 18 kilogramë për një kohët të shkurtër/ Aktorja e njohur tregon “sekretin”
Showbizz 13:19 - 17 Nentor, 2020

Humbi 18 kilogramë për një kohët të shkurtër/ Aktorja e njohur tregon “sekretin”

Aktorja e njohur Rebel Wilson ka rrëfyer se si arriti të humbte mbi 18 kilogramë përgjatë një viti. 40-vjeçarja tregoi në një intervistë për “People” për...

Anna Lika befason me deklaratën e saj në mes të emisionit/ “Këtij të ftuari i kam lekë borxh”
Showbizz 11:49 - 16 Nentor, 2020

Anna Lika befason me deklaratën e saj në mes të emisionit/ “Këtij të ftuari i kam lekë borxh”

Anna Lika është një nga aktoret më të pëlqyera për shkak të karakterit të saj shumë humoristik dhe të drejtëpërdrejtë.Aktoren tashmë do ta shohim edhe në...

Showbizz 16:07 - 11 Nentor, 2020

“Kam menduar se nuk do të humbas kurrë”/ Rudina Dembacaj prek me dedikimin për babain e saj të ndjerë

Aktorja Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun më të shtrenjtë të familjes, babain e saj. Dembacaj ka ndarë shpesh herë dedikime prekëse me fotot...

“Agron Llakaj më shikonte në korridore teksa qaja”/ “Luzja” tregon fillimet e vështira të karrierës si aktore
Showbizz 13:49 - 11 Nentor, 2020

“Agron Llakaj më shikonte në korridore teksa qaja”/ “Luzja” tregon fillimet e vështira të karrierës si aktore

Renata Caci është bërë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si Luzja në Portokalli. E ftuar në emisionin e Rudinës ajo ka rrëfyer...

“Të gjithë shohin gjoksin dhe shalën time”/ Arjola Demiri rrëfen vështirësitë e jetës: Askush nuk pyeti si i rrita 3 fëmijët e vetme
Showbizz 16:10 - 8 Nentor, 2020

“Të gjithë shohin gjoksin dhe shalën time”/ Arjola Demiri rrëfen vështirësitë e jetës: Askush nuk pyeti si i rrita 3 fëmijët e vetme

Aktorja e njohur Arjola Demiri ka rrëfyer se ka kaluar një jetë shumë të vështirë e sidomos pasi u nda nga ish bashkëshorti i saj.Në një...

“Është akoma brenda meje” / Sophia Loren tregon pengun më të madh të jetës së saj
Showbizz 15:29 - 6 Nentor, 2020

“Është akoma brenda meje” / Sophia Loren tregon pengun më të madh të jetës së saj

Aktoja e famshme Sohia Loren ka rrëfyer të vetmin peng që mbart në jetën e saj. Aktorja 86 vjeçare është shprehur se në jetën e saj...

Nga zënka me Stresin tek pëlqimi për politikanin/ “Zbërthehet” Kiçja, fenomeni i Instagramit
Showbizz 10:17 - 3 Nentor, 2020

Nga zënka me Stresin tek pëlqimi për politikanin/ “Zbërthehet” Kiçja, fenomeni i Instagramit

Për të gjithë përoruesit e rrjteve sociale emri Kiçe është shumë i njohur. E ftuar në emisionin “Kafe Shqeto”, Kiçja ka folur për jetën e saj...

“Kjo është e pabesueshme”/ Aktorja e famshme turke tregon si i shpëtoi tërmetit në Izmir
Showbizz 10:28 - 2 Nentor, 2020

“Kjo është e pabesueshme”/ Aktorja e famshme turke tregon si i shpëtoi tërmetit në Izmir

Para pak ditësh një tëmet i fuqishëm tronditi Turqinë, ku si pasojë ka patur shumë viktima dhe të plagosur. Aktorja e famshme turke Serenay Sarikaya ka...

Konkurentja më e fortë e modeleve të Instagramit/ Jessica Kylie “nxeh” rrjetin me pozat s*ksi
Showbizz 10:28 - 29 Tetor, 2020

Konkurentja më e fortë e modeleve të Instagramit/ Jessica Kylie “nxeh” rrjetin me pozat s*ksi

Aktorja dhe modelja nga Texas, Jessica Kylie është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Ajo është bërë e njohur në fillimet si një...

Forma "shpërthyese" dhe poza tejet provokuese/ Njihuni me modelen më bombastike shqiptare
Showbizz 10:00 - 29 Tetor, 2020

Forma “shpërthyese” dhe poza tejet provokuese/ Njihuni me modelen më bombastike shqiptare

Modelja shqiptare Ziza Pajaziti është një nga vajzat më seksi të rrjeteve sociale. 24 vjeçarja nuk ngurron së publikuari foto provokuese në Instagramin e saj ku...

“Zëri yt nuk më largohet”/ Hande rrëqeth me fjalët dedikuar nënës së ndierë
Showbizz 12:07 - 28 Tetor, 2020

“Zëri yt nuk më largohet”/ Hande rrëqeth me fjalët dedikuar nënës së ndierë

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel një vit më parë humbi njerun e saj më të , nënën. Mamaja e saj u nda nga jeta pas...

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur
Showbizz 14:41 - 27 Tetor, 2020

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur

Filmi “Derë e Hapur”  është zgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e 93-të të çmimeve “Oscar”. Aktorja Jonida Vokshi, e ka bërë të ditur lajmin...

Nuk do të arrini t'i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian
Showbizz 13:16 - 26 Tetor, 2020

Nuk do të arrini t’i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Megi Poajni është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në rrjetet sociale për pamjen e saj. Ajo u bë e njohur fillimisht si aktore...

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit
Showbizz 15:23 - 20 Tetor, 2020

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh. Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë...

Showbizz 16:38 - 18 Tetor, 2020

Aktorja e serialit të famshëm infektohet nga Covid-19/ Testohet i gjithë stafi

Një nga aktoret e serialit të famshëm “Trokit në derën time”, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Bëhet fjalë për aktorin Elçin Afacan e cila luan rolin...

FOTOT-Identike/ Moderatorja shqiptare tregon se e ngatërrojnë në aeroport me aktoren turke
Showbizz 12:37 - 18 Tetor, 2020

FOTOT-Identike/ Moderatorja shqiptare tregon se e ngatërrojnë në aeroport me aktoren turke

Të gjithë e kemi vënë re ngjashmërinë e frikshme të moderatores Fjoralba Ponari dhe aktores së famshme turke, Elcin Sangu. Ndjekësit i kanë vënë në dukje...

Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini
Showbizz 09:19 - 18 Tetor, 2020

Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini

Arta Nitaj është një influencere, aktore dhe prezantuese e njohur me prejardhje nga Peja. Ajo fitoi famë falë rolit të saj si ‘Xhesika’ në serialin “O...

“Mama me kohë të plotë”/ Olta Gixhari tregon se çfarë i “mungon” gjatë kësaj periudhe
Showbizz 16:07 - 14 Tetor, 2020

“Procesi më i bukur në botë”/ Olta Gixhari shfaqet duke i dhënë gji Amarit

Pak kohë më parë, aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Gixhari solli në jetë një djalë të cilin e quajti Amar, me...

Bëhuni gati!/ Selena Gomez po përgatit rikthimin e saj në kinematografi si asnjëherë më parë
Showbizz 12:15 - 14 Tetor, 2020

Bëhuni gati!/ Selena Gomez po përgatit rikthimin e saj në kinematografi si asnjëherë më parë

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez duket se do të rikthehet fuqishëm në kinematografi. Sipas ‘Variety’, këngëtarja tani është në bisedime për të realizuar një film horror...