Connect with Us

All posts tagged "aktor"

Kryesore Show Biz 10:53 - 29 Janar, 2019

Aktori i “Portokalli”-së, selfie me djalin e vogël: “I madhi dhe i vogli po presin të mesmin!”

Aktori i “Portokalli”-së, Marin Orhanasi ka treguar për herë të parë imazhin e plotë të djalit të tij të vogël. Marini ka realizuar një selfie me...

Aktualitet 23:10 - 28 Janar, 2019

U fejuan vetëm dy javë më parë: Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger u fejuan vetëm dy javë më parë, por Chris tashmë ka plane të mëdha për jetën e tij. Dje gjatë një...

Aktualitet 10:45 - 27 Janar, 2019

“Kam qarë për Fadilin”, aktori i njohur tregon se si e përjetoi ndarjen nga jeta të mikut të tij

Aktori i njohur Fadil Hasa, ndërroi jetë verën e vitit të kaluar nga një sëmundje e rëndë. Një nga personat që u trondit më shumë ishte...

Aktualitet 10:08 - 26 Janar, 2019

Aktori i famshëm shqiptar bën deklaratën e fortë: Dua të luaj edhe një rol e më pas ta lë aktrimin!

Përgjatë një interviste në emisionin “Voilà”, aktori dhe regjisori i mirënjohur Enver Petrovci na surprizoi të gjithëve me deklaratën e fortë. Sikur të mos kishte më...

aktor portokalli
Kryesore Show Biz 14:25 - 22 Janar, 2019

Peripecitë me emrin, aktori i njohur zbuloi si quhej kur ishte 19 vjeç

Ai është një nga personazhet më të dashur të emisionit të humorit ‘Portokalli’. Bëhet fjalë për Ledio Lakon, të njohur për rolet e Ramadanit dhe Kapo...

morgan freeman ngacmim
Kryesore Show Biz 21:30 - 19 Janar, 2019

Aktori i famshëm i Hollivudit akuzohet për ngacmim seksual të mbesës

Në valën e akuzave për ngacmime seksuale në radhët e Hollivudit, një tjetër emër i njohur është “njollosur” dhe ne thjesht nuk e besojmë dot. Aktori...

Kryesore Show Biz 10:25 - 11 Janar, 2019

Probleme me shikimin, aktori i famshëm turk i nënshtrohet operacionit

Aktori i preferuar i telenovelave turke, Can Yaman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në fund të vitit 2018, si pasojë e problemeve që kishte me...

Aktualitet 11:33 - 5 Janar, 2019

VIDEO/ Aktori shqiptar bën thirrjen e çuditshme:“Zonja, kapni thikën dhe hiqni qafe burrat“

Aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Sfida e gatimit”. Gjatë bisedës në studion e gatimit me dy...

Aktualitet 10:40 - 29 Dhjetor, 2018

Ndërron jetë aktori i famshëm pas përballjeve me një sërë problemesh shëndetësore

Aktori i famshëm Frank Adonis, i cili u bë i njohur në filmin “Goodfellas” dhe dhjetëra filma të tjerë,  u nda nga jeta ditën e mërkurë...

Aktualitet 10:40 - 28 Dhjetor, 2018

Do t’ia shohim muskujt live! Aktori i Hollivudit vjen në Shqipëri në 2019-n

Më në fund do të kemi mundësinë që t’ia shohim live muskujt e shumëpërfolur. Aktori i njohur i Hollivudit, Arnold Schwarzenegger do të vijë në Shqipëri...

Kryesore Show Biz 15:53 - 26 Dhjetor, 2018

“Çmendet” aktori i njohur /Dhuron pasurinë prej 630 milionë eurosh

Ylli i kinematografisë në Hong Kong, Chow Yun-fat, është një multimilioner që bëri emër falë filmave aksion, veçanërisht “Crouching Tiger, Hidden Dragon”. Por, ndryshe nga ç’bëjnë...

Kryesore Show Biz 13:25 - 26 Dhjetor, 2018

Ndodhi çudia! Aktori i njohur propozon sërish ish-bashkëshorten me unazën 1 milionë dollarëshe dhe ajo tha PO

Aktori i njohur Terrence Howard mori guximin dhe propozoi! Mbrëmjen e Krishtlindjeve, aktori i “Empire” pyeti ish-bashkëshorten Mira Pak që të jetë sërish gruaja e tij....

Aktualitet 12:53 - 26 Dhjetor, 2018

Habit aktori shqiptar: “E kam pagën e kam sa katërfishi i kryeministrit, por…”

Aktori shqiptar Marko Caka që jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka deklaruar se ka vendosur që të bojkotojë Instagramin, pasi ia shpifin...

Kryesore Show Biz 10:35 - 21 Dhjetor, 2018

Aktori turk iu kundërvihet fansave: Jam gati të heq dorë nga aktrimi, nëse ju…

Aktori turk Kivanç Tatlitug është vënë në qendër të mediave rozë, për shkak të qenit të tij. Pasi aktori postoi një foto me qenin e tij...

Kryesore Show Biz 11:08 - 15 Dhjetor, 2018

Rrëfehet aktori shqiptar: Nuk më vjen keq që Ermali më vjedh batutat, por…

Eglein Laknori, apo siç e njohin të gjithë si Egi, nuk i ndahet humori për asnjë çast, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në atë...

Aktualitet 19:27 - 13 Dhjetor, 2018

Di Caprio kthen mbrapsht trofeun e “Oscars”/ Arsyeja është e pabesueshme

Ndër vite aktori i famshëm hollivudian Leonardo Di Caprio ka qenë i nominuar 5 herë si kandidat për një çmim “Oscar” dhe pas shumë përpjekjesh arriti...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Dhjetor, 2018

Jo vetëm aktor dhe moderator! Bes Kallaku paska qenë futbollist, madje edhe e kanë “kërcënuar”

Bes Kallakun e kemi parë në rolin e aktorit të humorit dhe atë të moderatorit, e nuk do të na kishte shkuar mendja kurrë se ai...

Kryesore Show Biz 11:53 - 10 Dhjetor, 2018

“S’më do tr***!” Ja arsyeja pse aktori i njohur i humorit nuk del shpesh në intervista

Prej vitesh aktorin e humorit Albano Bogdo e kemi parë në spektaklin e humorit “Apartamenti 2xl” e tani në “Duplex”. Mirëpo veç spektaklit të përjavshëm Albanon...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Dhjetor, 2018

Një skuadër futbolli! Aktori i famshëm bëhet baba për herë të dhjetë

Eddie Murphy bëhet baba për herë të 10-të dhe nuk na mbetet gjë tjetër vetëm se ta duartrokasim. Aktori 57-vjeçar dhe nusja e tij, Paige Butcher,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 30 Nentor, 2018

Aktori shqiptar, pjesë e filmit “Bad Boys for Life”: “Si e priti Will Smith kur mësoi origjinën time!”

Aktori i njohur shqiptar, Marko Caka është bërë pjesë e kastit të filmit “Bad boys in life”, ku në rolin kryesor luan Will Smith. Në një...

Aktualitet 23:50 - 27 Nentor, 2018

Rita Ora e lidhur me aktorin e njohur? Më në fund njëri prej tyre përgjigjet

Prej fundjavës po përflitej se këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është në një lidhje me aktorin Eyal Booker. Ky i fundit u bë i famshëm...

Kryesore Show Biz 11:53 - 27 Nentor, 2018

“E sqarojmë jashtë!” Nuk i pëlqeu vlerësimi i Kledi Kadiut, konkurenti i DWM acarohet në skenë

Prej dy javësh, aktori i humorit Romeo Veshaj është ngjitur në skenën e “Dance With Me” pa partneren e tij, Anjeza Maja e cila është lënduar...

Aktualitet 09:23 - 25 Nentor, 2018

Ndahet nga jeta aktori i njohur

Aktori i njohur Ricky Jay është ndarë nga jeta në moshën 72-vjeçare. I njohur për rolet e tij në “Boogie Nights” dhe “Deadwood”, artisti ndërroi jetë...