Connect with Us

All posts tagged "aktor"

Showbizz 12:48 - 19 Tetor, 2020

“Jamaç” jep intervistë për gazetaren shqiptare/ Momenti kur ai flet shqip nuk duhet humbur

Aktori i njohur turk Aras Bulut Iynemli, i njohur për rolet e tij si Jamaç dhe Mert ka dhënë një interivistë për emisionin “Qejfi më i...

“A bëhet xheloze Almeda?”/ Tolgahan jep përgjigjen befasuese: Po të ishte…
Showbizz 10:43 - 19 Tetor, 2020

“A bëhet xheloze Almeda?”/ Tolgahan jep përgjigjen befasuese: Po të ishte…

Aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, menjëherë pas serialit, “Kampinoni im”, ka nisur xhirimet për një tjetër serial.  “Seref Sozu” mban titullin prodhimi më i ri...

"Ezel" baba për herë të parë/ Zbulohet emri që ka menduar për të bijën
Showbizz 13:38 - 16 Tetor, 2020

“Ezel” baba për herë të parë/ Zbulohet emri që ka menduar për të bijën

Aktori shumë i famshëm turk, Kenan Imirzalioglu, i cili u bë i njohur me rolin e tij si Ezel, do të bëhet së shpejti baba për...

Showbizz 12:00 - 13 Tetor, 2020

U keqtrajtua dhe u dhunua keq nga partneri/ Aktorja turke shfaqet për herë të parë pas skandalit

Pak kohë më parë aktorja Deniz Bulutsuz akuzoi ish-partnerin e saj, aktorin Ozan Gucen se e kishte dhunuar. Mediat e huaja turke më pas raportuan se...

Showbizz 12:49 - 12 Tetor, 2020

FOTOT-Nuk njihet më/ 20 vite pas rolit legjendar si “Gladiatori”, ja si duket aktori sot

Russell Crowe u bë i famshëm 20 vite më parë me rolin e tij si Gladiatori në vitin 2000. Por dy dekada më vonë, aktori 56-vjeçar...

Pasi pranoi se ishte homoseksual/ Gabriel Garko merr vendimin e papritur
Showbizz 12:32 - 12 Tetor, 2020

Pasi pranoi se ishte homoseksual/ Gabriel Garko merr vendimin e papritur

Aktori i famshëm, Gabriel Garko, ka bërë zhurmë të madhe në mediat rozë pasi pranoi se ishte homoseksual. Gjatë këtyre ka patur shumë akuza që Garko...

Kryebashkiaku socialist e thotë publikisht/ Jam i përkohshëm në politikë
Politikë 22:03 - 10 Tetor, 2020

Kryebashkiaku socialist e thotë publikisht/ Jam i përkohshëm në politikë

Erion Isai, tërhoqi vëmendjen e mediave pasi hoqi dorë nga aktirmi për t’ju futur politikës e më pas për tu bërë kryebashkiak i Kolonjës. Socialisti ka...

Nga lidhja me Demet Ozdemir tek planet e së ardhmes/ Can Yaman rrëfen gjithçka
Showbizz 13:25 - 10 Tetor, 2020

Nga lidhja me Demet Ozdemir tek planet e së ardhmes/ Can Yaman rrëfen gjithçka

Aktori i njohur me origjinë shqiptare Can Yaman, ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave rozë përsa i përket deklaratave dhe jetës private. Prej kohësh Can është...

Është një nga aktorët më të paguar në Turqi/ Sarp “zhgënjen” fansat me blerjen e fundit
Showbizz 12:16 - 10 Tetor, 2020

Është një nga aktorët më të paguar në Turqi/ Sarp “zhgënjen” fansat me blerjen e fundit

Një nga aktorët më të paguar dhe të famshëm turk, Çagatay Ulusoy ndonëse fiton shumë para nga serialet, kurrë nuk i shpenzon për gjëra luksoze. Së...

“Jetonim bashkë, po nuk bënim kurrë seks”/ Ish partnerja e Gabriel Garko rrëfen për lidhjen me aktorin
Showbizz 10:58 - 7 Tetor, 2020

“Jetonim bashkë, po nuk bënim kurrë seks”/ Ish partnerja e Gabriel Garko rrëfen për lidhjen me aktorin

Deklarata e Gabriel Garko ku pranonte homoseksualitetin e tij, bëri një zhurmë të madhe në mediat rozë. Prej vitesh është cilësuar si një nga meshkujt më...

Gabriel Garko vijon të thyejë zemrat e vajzave: Kam qenë i lidhur me një djalë prej 11 vitesh
Showbizz 11:10 - 3 Tetor, 2020

Gabriel Garko vijon të thyejë zemrat e vajzave: Kam qenë i lidhur me një djalë prej 11 vitesh

Pas deklaratës që bëri zhurmë të madhe në të gjitha mediat rozë, ku pranonte homoseksualitetin e tij, Gabriel Garko ka vendosur të hapë edhe më shumë...

Deklaroi se është homoseksual/ Sa u pagua Gabriel Garko për të rrëfyer të vërtetën e tij?
Showbizz 13:10 - 30 Shtator, 2020

Deklaroi se është homoseksual/ Sa u pagua Gabriel Garko për të rrëfyer të vërtetën e tij?

Pak ditë më parë, aktori i famshëm Gabriel Garko theu zemrat e miliona vajzave duke treguar se është homoseksual. Në një letër drejtuar ish partneres së...

Showbizz 12:04 - 26 Shtator, 2020

Fiksimi i të gjitha vajzave/ Gabriel Garko pranon se është homoseksual

Aktori i famshëm, Gabriel Garko, emri i vërtetë i të cilit është Dario Oliviero, realizoi një takim me ish partneren e tij Adua Del Vesco  në...

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste
Showbizz 16:54 - 19 Shtator, 2020

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Gjithçka nisi me një koment në rrjetet sociale. Moderatorja e sportit, Eva Murati komentoi  në një nga fotot e aktorit të famshëm Can Yaman dhe ky...

Blerim Destani i suksesshëm jashtë kufijve/ Luan krah emrave më të njohur të kinematografisë
Showbizz 11:01 - 9 Shtator, 2020

Blerim Destani i suksesshëm jashtë kufijve/ Luan krah emrave më të njohur të kinematografisë

Aktori i njohur shqiptar,  Blerim Destani ka njottuar me postimin e fundit në rrjetet sociale projektin e fundit kinematografik në të cilin ka marrë pjesë. “Shikojeni...

Gjyqet e humbura në Arbitrazh / Paralajmëron Berisha: Gjoba të tjera të mëdha do t’i vijnë shqiptarëve
Politikë 22:43 - 8 Shtator, 2020

Gjyqet e humbura në Arbitrazh / Paralajmëron Berisha: Gjoba të tjera të mëdha do t’i vijnë shqiptarëve

“154 milionë euro janë gjobat që mori Shqipëria nga Arbitrazhi Ndërkombëtar”. Kështu deklaron ish-kryeministri Sali Berisha, teksa numëron gjobat që i janë vendosur qeverisë shqiptare nga...

“Aktor” nuk është larguar nga Shqipëria
Lajme 11:59 - 6 Shtator, 2020

135 milionë euro dëm/ “Aktor” i fitoi nga Haxhinasto dhe Dervishaj

Dje mediat raportuan se kompania greke “Aktor” është larguar nga Shqipëria pa përfunduar ndërtimin e rrugës, Tiranë-Elbasan duke u dëbuar nga qeveria e cila më parë...

Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel/ Një tjetër aktor braktis “Portokalli” pas më shumë se një dekade
Lajme 21:01 - 4 Shtator, 2020

Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel/ Një tjetër aktor braktis “Portokalli” pas më shumë se një dekade

Nuk kanë të ndalur largimet e bujshme nga televizioni Top Channel. Top Channel, dikur media më e lakmuar në vend, prej kohësh po përballet me largimet...

Showbizz 13:53 - 4 Shtator, 2020

Ekskluzive-Aktori i famshëm largohet nga Top Channel

Top Channel, dikur media më e lakmuar në vend, prej kohësh po përballet me largimet masive të emrave më të njohur të ekranit. Disa prej emrave...

Showbizz 11:07 - 4 Shtator, 2020

“Derisa vdekja të na ndajë”/ Julian Deda zbulon vendin ku i tha “Po” bashkëshortes 15 vite më parë

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe bashkëshortja e tij sot festojnë 15 vjetorin e martesës. Aktori ka vendosur që në këtë ditë shumë të ...

Showbizz 10:55 - 4 Shtator, 2020

“Lamtumirë” flokëve të gjata/ Burak Ozcivit ndryshon pamjen dhe ka një pyetje për ndjekësit

Aktori shumë i njohur i serialeve turke, Burak Ozcevit ka befasuar fansat e tij me ndryshimin e fundit. Teksa ishim mësuar ta shiohnim me flokët e...

Vuante nga një sëmundje e rëndë/ Ndërron jetë ylli i "Black Panther"
Showbizz 13:19 - 29 Gusht, 2020

Vuante nga një sëmundje e rëndë/ Ndërron jetë ylli i “Black Panther”

Ylli i filmit “Black Panther”, Chadwick Boseman, është ndarë nga jeta mbrëmjen e kaluar, në moshën 43-vjeçare. Boseman ka humbur jetën për shkak të sëmundjes së...

Showbizz 10:13 - 22 Gusht, 2020

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Demet Ozdemir është një nga aktoret më të famshme në Turqi. Ajo ka luajtur në shumë seriale, por seriali me të cilin mori famë ishte “Erkenci...