Connect with Us

All posts tagged "aksidnet"

Kronika 16:27 - 4 Maj, 2020

Automjeti del nga rruga në autostradë/ Përplas punonjësin e policisë

Një efektiv policie ka mbetur i plagosur pasditen e sotme pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në autostraden Durrës-Tiranë, në hyrje të Vorës,...

Kosova & Rajoni 22:14 - 26 Mars, 2020

Aksident i shumëfishtë/ Makinat bëhen copë, tre të vdekur

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Prishtinë-Shkup. Në aksident janë përfshirë tre automjete, dhe për pasojë tre perona kanë mbetur...

Kronika 20:51 - 18 Mars, 2020

Makinat bëhen copë në Fushë-Krujë/ Tre të vdekur, një në gjendje të rëndë

Një aksident tragjik është regjistruar pak minuta më parë në kryqëzimin e Borizanës në Fushë-Krujë. Mësohet se një makinë është përplasur me një kamion. Nga të...

Kronika 19:18 - 7 Mars, 2020

Aksident i frikshëm në rrugën e Kombit/ Trajleri humb kontrollin, përplaset me mbrojtëset anësore

Një aksident i frikshëm është regjistruar pasditen e sotme në segmentin Milot-Rrëshen në rrugën e Kombit. Një autimjet i tonazhit të rëndë ka humbur kontrollin duke...

Kronika 21:41 - 6 Mars, 2020

Aksident i rëndë në autostradë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në autrostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, një këmbësorë është përplasur për vdekje nga një automjet. Viktima...

Kronika 19:08 - 10 Shkurt, 2020

Aksident i rëndë në Pogradec/ Makina përplas 18 vjeçaren

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotm. Mësohet se një automjet ka përplasur një 18 vjeçare ndërsa po kalonte rrugën në afërsi të...

Kronika 18:41 - 18 Nentor, 2019

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë/ 18-vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksidenti i rëndë është shënuar pak minuta më parë në autostradën Fushë-Krujë-Milot. Mësohet se një motricikletë është përplasur me një makinë tip “Benz”. Si...

Kronika 19:51 - 17 Nentor, 2019

Aksident i frikshëm në Fushë Krujë – Milot/ Përplasen tre automjete

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Fushë Krujë-Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete. Sipas policisë, shkak për...

Kronika 17:31 - 29 Tetor, 2019

Përgjaken sërish rrugët/ Tre të plagosur në Fushë-Krujë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme. Mësohet se dy makina tip “Benz” janë përplasur me njëra tjetrën në aksin Fushë Krujë-Ishëm. Për...

Kronika 20:33 - 26 Tetor, 2019

Aksident në aksin Tiranë-Durrës/ Dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Durrës. Mësohet se një makinë është përplasur me një shtyllë tensioni, ku më pas kjo...

Kronika 21:45 - 23 Shtator, 2019

Moti i keq/ Përplaset një makinë tek Unaza e Re

Ndërsa pjesa më e madhe e Tiranës ndodhet nën ujë sipasojë e përmbytjeve nga reshjet e dendura, është shënuar dhe aksidenti i parë. Mësohet se një...

Kronika 19:30 - 19 Shtator, 2019

Aksident i rëndë në Tiranë/ Taksia përplas këmbësorin

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Barrikadave në kryeqytet. Mësohet se një taksi ka përplasur një këmbësor që po kalonte rrugën...

Kronika 21:28 - 15 Shtator, 2019

Tragjike/ U aksidentua me biçikletë, vdes emigranti shqiptar

Një 31-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht pasi u aksidentua teksa udhëtonte me biçikletën e tij në ‘Nago Veçhia’ të Italisë. Vikitma është Armand Balliu 31 vjeç dhe...

Kronika 18:00 - 15 Shtator, 2019

Aksident i trefishtë/ Plagosen 4 persona, një në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Peqin-Elbasan. Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete dy tip...

Kronika 22:23 - 11 Shtator, 2019

Aksident i rëndë tek sheshi “Shqiponja”/ Makina përmbyset në rrugë “zhduket” shoferi

Një aksident është shënuar pak minuta më parë tek sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Mësohet se një makinë e blinduar me targa ruse është përmbysur në rrethrrotullim....

Kronika 15:44 - 8 Shtator, 2019

Aksident i rëndë në Durrës/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Viktima, ende i pa...

Kronika 18:59 - 30 Gusht, 2019

Tjetër aksident/ Përplasen dy makina në Korçë

Një tjetër aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Ersekë-Korçë. Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Fushorja e Selenicës’ ku janë përplasur...

Kronika 22:15 - 20 Gusht, 2019

“Futet me të kuqe”/ Aksidentohet patrulla e policisë

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek kryqëzimi i “Selvisë” në kryeqytet. Mësohet se në aksident është përfshirë një automjet dhe një patrullë policie....

Kronika 16:57 - 20 Gusht, 2019

Foto-Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë pranë pallatit “ Asllan Rusi”. Një automjet ka përplasur një këmbësor që po tentonte të kalonte në...

Kronika 17:42 - 18 Gusht, 2019

Aksident tragjik në Itali/ Humbin jetën dy shqiptarë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sipasojë kanë humbur jetën dy shqiptarë. Ngjarja ka ndodhur në Bolonja, ndërsa sipas mediave italiane dy viktimat...

Kronika 15:50 - 29 Korrik, 2019

Aksident i rëndë në Elbasan/ Trajleri përplaset me dy vetura

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në kthesën e Murrashit, në aksin rrugor Elbasan -Librazhd. Mësohet se një trajler dhe dy vetura janë përplasur me...

Aktualitet 18:05 - 10 Korrik, 2019

Aksidentohet makina e ambasadës ruse/ Lëndohet drejtuesi

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në Librazhd në vendin e quajtur “Kthesa e Murashit”. Mësohet se në aksident është përfshirë makina e Ambasadës...

Aktualitet 19:47 - 30 Maj, 2019

Aksident në Korçë/ Makina përplas këmbësorin

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Mësohet se një automjet me targa AA 098 PT ka përplasur një shtetas me...