Connect with Us

All posts tagged "Aksidenti"

Kosova & Rajoni 10:20 - 27 Korrik, 2021

Aksidenti tragjik në Kroaci/ Gjykata vendos për fatin e shoferit të autobusit

Gjykata në Kroaci ka vendosur një muaj paraburgim për shoferin e autobusit, që shkaktoi tragjedinë shqiptare, ku humbën jetën 10 persona dhe mbi 40 të tjerë...

Aksidenti me 10 të vdekur/ Kurti: Ditë e rëndë për të gjithë popullin tonë
Kosova & Rajoni 21:35 - 25 Korrik, 2021

Aksidenti me 10 të vdekur/ Kurti: Ditë e rëndë për të gjithë popullin tonë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka quajtur shumë të rëndë ditën e diel, kur 10 persona kanë vdekur në një aksident me autobus në Sllavonski...

Aksidenti tragjik në Kroaci/ 15 prej të plagosurve të mitur, 1 në gjendje të rëndë
Kosova & Rajoni 18:36 - 25 Korrik, 2021

Aksidenti tragjik në Kroaci/ 15 prej të plagosurve të mitur, 1 në gjendje të rëndë

Ministri i Shëndetësisë së Kroacisë, Vili Berosh ka dhënë detaje lidhur me gjendjen shëndetësore të personave të lënduar nga aksidenti tragjik i mëngjesit të sotëm, në...

Aktualitet 12:52 - 25 Korrik, 2021

Berisha mesazh për aksidentin në Kroaci/ Ngushëllime familjarëve dhe autoriteteve të Kosovës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shprehur mesazh ngushëllimi për ngjarjen e rëndë në Kroaci, ku 10 persona humbën jetën pas aksidentimit të një autobusi me targa të...

Kosova & Rajoni 10:58 - 25 Korrik, 2021

Aksidenti i rëndë në Kroaci/ Zbardhen të tjera detaje, 20 persona mbesin të bllokuar në autobus

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Kroaci, ku humbën jetën 10 persona, ndërsa...

I dënuar me burg në Zvicër/ Arrestohet në Morinë 45-vjeçari nga Kosova
Kronika 09:54 - 11 Korrik, 2021

Një viktimë dhe disa të plagosur nga aksidenti në Gramsh/ Arrestohet shoferi i minibusit

Një ditë më parë një 30 vjeçar humbi jetën ndërsa 9 të tjerë u plagosën nga një aksident që ndodhi në Gramsh. Një minibus me pasagjerë...

“Kjo është vrasje me dashje”/ “Shpërthen” gazetari: E provofshi tek familjet tuaja
Kronika 18:12 - 9 Korrik, 2021

“Kjo është vrasje me dashje”/ “Shpërthen” gazetari: E provofshi tek familjet tuaja

Gazetari Arsen Rusta ka reaguar me tone mjaft të forta në lidhje me vendimin e Gjykatës së Elbasanit, e cila dënoi me vetëm 4 vite burg,...

Kronika 10:48 - 4 Korrik, 2021

Aksidenti tragjik, ku u shua familja Gushi/ Zbardhet ekspertiza: Audi “fluturonte”

Shpejtësia tej normave të lejuara ka qenë shkaku i aksidentit tragjik në Vlorë, që i mori jetën 4 anëtarëve të familjes Gushi. Kjo u konfirmua sot...

“Kodi Penal përkëdhel shoferët”/ Ja sa mund të dënohet shoferi që vrau gjithë familjen
Aktualitet 12:57 - 25 Qershor, 2021

Ishin nisur drejt plazhit, përfunduan në parajsë/ Një ëngjëll pret te porta dy motrat e vogla

Gazetari Bledi Mane ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Vlorë, ku një familje prej katër anëtarësh, humbën jetën si pasojë...

Kronika 10:46 - 25 Qershor, 2021

Tragjedia në Vlorë/ Zbulohen emrat e viktimave, mes tyre dhe fëmijë

Të tjera detaje vijojnë të dalin në dritë në lidhje me aksidentin tragjik, që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Levan-Vlorë, ku humbën jetën katër anëtarë...

Kronika 09:43 - 25 Qershor, 2021

Thellohet bilanci i viktimave në Vlorë/ Aksidenti shuan një familje të tërë

Një aksident i rëndë, ku si pasojë katër persona kanë humbur jetën, ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në autostradën Fier-Vlorë. Fillimisht u raportua për tre viktima,...

Kronika 09:22 - 25 Qershor, 2021

Aksidenti tragjik në Vlorë/ Humbin jetën tre persona, plagosen dy të tjerë  

Policia ka dhënë detajë në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm, në autostradën Fier-Vlorë. Sipas uniformave blu ngjarja e rëndë ndodhi rreth...

Aksidenti tragjik në Kodër-Kashar/ Gjykata lë në burg  27-vjeçarin
Kronika 13:23 - 8 Mars, 2021

Aksidenti tragjik në Kodër-Kashar/ Gjykata lë në burg  27-vjeçarin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën arrest me burg për 27 vjeçarin Zija Murati, i cili aksidentoi për vdekje disa ditë më parë dy persona në...

Aksidenti në Tunelin e Elbasanit/ I riu merr plagë në fytyrë, niset me urgjencë drejt Traumës
Kronika 16:41 - 18 Shkurt, 2021

Aksidenti në Tunelin e Elbasanit/ I riu merr plagë në fytyrë, niset me urgjencë drejt Traumës

Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i sapo ndodhur në tunelin e Elbasanit. Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth 2 km para hyrjes së tunelit...

Aksidenti me 6 të plagosur në Elbasan/ Viktima punonjës në Burgun e Peqinit
Kronika 19:03 - 14 Janar, 2021

Aksidenti me 4 të vdekur/ Zbardhen detajet e rëndë: Viktimat pjesëtare të një familje

Janë zbardhur detaje të tjera nga aksidenti tragjik i ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit, aksin rrugor Rrëshen-Rubik. Mësohet se 4 viktimat janë...

Dalin detaje të reja nga aksidenti në Elbasan/ 6 të plagosur dhe 1 i vdekur
Kronika 20:23 - 3 Janar, 2021

Aksidenti me pesë të plagosur në Elbasan/ Dalin pamjet nga vendngjarja

Dalin pamje nga aksidenti i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh, ku janë përplasur një automjet tip “Volkswagen” kabriole me një autobus. Mësohet se si pasojë e...

“E shisnin me 100 mijë euro kg”/ Artan Hoxha “zbërthen” grupin e kokainës
Kronika 16:21 - 18 Tetor, 2020

Video/ Artan Hoxha nxjerr pamjet e frikshme, si u refuzua kërkesa për ndihmë emergjente me helikopter

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me aksidentin e rëndë të regjistruar sot përgjatë segmentit rrugor Çorovodë-Prishë. Në vendin e quajtur “Ura e Blëzenckës”,...

E rëndë në Divjakë/ 54-vjeçari përplas me makinë vajzën e mitur
Kronika 09:25 - 18 Shtator, 2020

Përplasi për vdekje 24-vjeçarin dhe u largua/ Prangoset shoferi

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e autorit të aksidentit me pasojë vdekjen mbrëmjen e djeshme në Qenas. Mësohet se në pranga ka rënë...

Aksidenti në Moravë/ Kush janë punonjësit e OSHEE që mbetën të plagosur rëndë
Kronika 17:59 - 16 Shtator, 2020

Aksidenti në Moravë/ Kush janë punonjësit e OSHEE që mbetën të plagosur rëndë

Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore pranë fshatit Moravë. Në aksident u përfshinë...

Aksidenti i tmerrshëm në Elbasan/ Kush janë dy vajzat që humbën jetën
Kronika 22:02 - 13 Shtator, 2020

Aksidenti i tmerrshëm në Elbasan/ Kush janë dy vajzat që humbën jetën

Janë identifikuar dy vajzat që humbën jetën mbrëmjen e sotme në aksidentin tragjik në autostradën Elbasan-Tiranë. Viktimat janë janë Lusinda Garunja dhe Xheneta Qallia, banuese në...

Vdekja e tmerrshme e Princeshës Diana, dhe teoritë e komplotit rreth saj
Blog 09:40 - 1 Shtator, 2020

Vdekja e tmerrshme e Princeshës Diana, dhe teoritë e komplotit rreth saj

Pak pas mesnatës së 31 gushtit 1997, një makinë në bordin e të cilës ndodhej Princesha Diana u përplas me barrierën prej betoni të një tuneli...

Si u aksidentua për vdekje nga ambulanca i mituri në Kakavijë/ Policia jep detajet
Kronika 11:53 - 15 Gusht, 2020

Si u aksidentua për vdekje nga ambulanca i mituri në Kakavijë/ Policia jep detajet

Policia e Gjirokastrës ka dhënë detaje në lidhje me aksidentit tragjik që ndodhi pak më parë në Kakavijë ku autoambulanca përplasi për vdekje të miturin me...

Vrasja e Niko Goros/ Policia jep informacion zyrtar
Kronika 20:50 - 9 Qershor, 2020

Vdekja e shoferit të Postës Shqiptare/ Arrestohet drejtuesi i automjetit me të cilin u përplas

Pas vdekjes së shoferit të Postës Shqiptare, është vënë në prangat e policisë  drejtuesi i automjetit tjetër me të cilin u përplas. Shtetasi me inicialet N.S,...