Connect with Us

All posts tagged "aksident"

Makina përplas të riun në Tiranë/ Plagoset 15-vjeçari
Kronika 21:45 - 13 Gusht, 2020

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të miturin

Një automjet ka përplasur një këmbësor rreth një orë më parë në Tufinë të Tiranës. Nga informacionet paraprake, raportohet se i plagosur ka mbetur një 15-vjeçar...

Aksidentohet familja shqiptare në Itali/ 2-vjeçarja shpëton, prindërit në gjendje të rëndë
Aktualitet 14:42 - 13 Gusht, 2020

Aksidentohet familja shqiptare në Itali/ 2-vjeçarja shpëton, prindërit në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Xhenova të Italisë, në të cilën është përfshirë një familje shqiptare. Sipas raportimeve të mediave italiane, gjashtë makina janë...

Përplasen dy makina në Shëngjin/ Plagoset rëndë një person
Kronika 20:46 - 12 Gusht, 2020

Përplasen dy makina në Shëngjin/ Plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Shëngjin. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në vendin e njohur si Rana...

Aksident i rëndë në Rrogozhinë/ Përplasen 4 makina, njëra përmbyset në rrugë
Kronika 19:54 - 12 Gusht, 2020

Aksident i rëndë në Rrogozhinë/ Përplasen 4 makina, njëra përmbyset në rrugë

Një aksident i frikshëm është regjistruar pasditen e sotme në rrethrrotullimin e Rrogozhinës, ku katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas të dhënave, njëra prej tyre...

Aksident në autostradë/ Humb jetën një person, plagosen dy të tjerë
Kronika 15:15 - 12 Gusht, 2020

Aksident në autostradë/ Humb jetën një person, plagosen dy të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Kalimash-Morinë. Mësohet se një automjet tip “Golf” ka dalë nga rruga e për pasojë ka humbur jetën...

Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Babë e bijë përfundojnë në kanal
Kronika 14:48 - 12 Gusht, 2020

Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Babë e bijë përfundojnë në kanal

Një aksident ka ndodhur sot në autostradën Fier-Vlorë pranë fabrikës së kripës, ku një automjet ka përfunduar në kanal. Për pasojë është dëmtuar vajza e shoferit....

Makina përplas biçikletën në Korçë/ Një i plagosur transportohet me urgjencë në spital
Kronika 18:29 - 11 Gusht, 2020

Makina përplas biçikletën në Korçë/ Një i plagosur transportohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë ku një automjet ka përplasur një qytetar me biçikletë. Sipas informacioneve paraprake, një 73 vjeçar...

Aksidentoi për vdekje një femër/ Ekstradohet nga Shqipëria në Kanada 39-vjeçari
Kronika 15:44 - 11 Gusht, 2020

Aksidentoi për vdekje një femër/ Ekstradohet nga Shqipëria në Kanada 39-vjeçari

Ekstradohet nga Interpol Tirana drejt Kanadasë shtetasi shqiptar E. K., 39 vjeç. Policia bën me dije se ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet kanadeze...

Politikë 15:14 - 11 Gusht, 2020

Përplasen 4 makina në aksin Maminas-Durrës

Një aksident ku janë përfshirë 4 mjete,  ka ndodhur në aksin rrugor Maminas-Durrës, por vetëm me dëme materiale. Në vendin e quajtur Mapei në Shijak mjeti...

U aksidentua në aksin Vlorë-Rinas/ Humb jetën në spital 50-vjeçari
Kronika 09:48 - 11 Gusht, 2020

U aksidentua në aksin Vlorë-Rinas/ Humb jetën në spital 50-vjeçari

Ka ndërruar jetë 50-vjeçari, që u përplas ditën e djeshme nga një makinë në aksin Vlorë-Rinas. 50-vjeçari, po lëvizte me motor kur u përplas nga një...

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën i moshuari, plagoset rëndë shoferi
Kronika 18:17 - 10 Gusht, 2020

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën i moshuari, plagoset rëndë shoferi

Një automjet ka përplasur një këmbësor pasditen e sotme në rrugën nacionale Klos – Burrel. Mësohet se automjeti po vinte nga Dibra në drejtim të Tiranës...

Aksident në rrugën Sarandë-Ksamil/ Plagoset një person
Aktualitet 13:18 - 10 Gusht, 2020

Aksident në rrugën Sarandë-Ksamil/ Plagoset një person

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në rrugën Sarandë-Ksamil, pranë një kompleksi.  CNA.al mëson se ka një të plagosur emri dhe mosha e të...

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal/ Humb jetën shoferi
Kronika 13:02 - 10 Gusht, 2020

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal/ Humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Orikumit. Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në...

Aksident në Bypassin e Fierit/ Kamioni përplas për vdekje këmbësorin
Kronika 23:23 - 9 Gusht, 2020

Aksident në Bypassin e Fierit/ Kamioni përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bypassin e Fierit, ku një kamion ka aksidentuar një kalimtar. Mësohet se kalimtari ka humbur jetën...

Aksidenti i rëndë në Dukat të Vlorës/ Humb jetën 25 vjeçari korçar
Kronika 18:44 - 9 Gusht, 2020

Aksidenti i rëndë në Dukat të Vlorës/ Humb jetën 25 vjeçari korçar

Një aksident në Dukat të Vlorës i ka marrë jetën një 25 vjeçari. Shtetasi R.Sh, 25 vjeç, banues në Korçë ka humbur kontrollin e mjetit dhe...

I riu përplas me makinë 80 vjeçarin në Tiranë/ Dërgohet me urgjencë në spital
Kronika 13:56 - 8 Gusht, 2020

I riu përplas me makinë 80 vjeçarin në Tiranë/ Dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është regjistruar paraditen e sotme në rrugën “Frederik Shiroka” në Tiranë. Mësohet se një i ri me iniciale E. M, 25 vjeç,...

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë
Kronika 18:27 - 7 Gusht, 2020

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Peqin. Mësohet se dy motorë janë përplasur me njëri-tjetrin rreth orës 16:30 për shkaqe që nuk bëhen me...

Aksidenti i rëndë në Dukat të Vlorës/ Humb jetën 25 vjeçari korçar
Kronika 13:31 - 7 Gusht, 2020

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën 23-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditëne sotme në Memaliaj ku për pasojë një i ri ka humbur jetën. Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor,...

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në tortuar e përplas 4 persona
Kronika 08:45 - 7 Gusht, 2020

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në trotuar e përplas 4 persona

Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi, duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur ka humbur kontrollin e mjetit, dhe është ngjitur në trotuar duke...

Po udhëtonte me biçikletë/ Fëmija 8 vjeç përplaset nga motori
Kronika 23:23 - 6 Gusht, 2020

Po udhëtonte me biçikletë/ Fëmija 8 vjeç përplaset nga motori

Një aksident i rëndë ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orën 22:00 në Tiranë pranë zonën së “21 dhjetorit”. Mësoher se një motor me drejtues shtetasin me...

Aksident në Tiranë, motori përplas këmbësorin
Kronika 22:28 - 6 Gusht, 2020

Aksident në Tiranë, motori përplas këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se drejtuesi i një motori ka përplasur një këmbësor pranë Poliklinikës nr.9 Ambulanca ndodhet...

Aksident në autostradë/ Humb jetën një person, plagosen dy të tjerë
Kronika 18:06 - 5 Gusht, 2020

Makina përplas rëndë këmbësorin në Lezhë/ 25 vjeçari niset me urgjencë drejt Tiranës

Një aksidenti rëndë është regjistruar pasditen e sotme në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25. I aksidentuari...

Aksident i trefishtë në Elbasan/ Humb jetën një grua, plagosen tre shoferët
Kronika 09:45 - 5 Gusht, 2020

Aksident i trefishtë në Elbasan/ Humb jetën një grua, plagosen tre shoferët

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Murras ku mjeti tip ” Skoda”, me drejtues shtetasin A.I.,rreth...