Connect with Us

All posts tagged "akrepi"

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik
Horoskopi 16:06 - 13 Janar, 2021

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik

Virgjëresha Edhe në intimitet, nuk i durojnë dot kontaktet fizike. Ata kanë një metodologji shumë personale për të shprhur afeskion. Situata ndryshon ndjeshëm në kontekste të...

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit
Horoskopi 16:15 - 9 Janar, 2021

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit

Akrepi Gruaja Akrep mund të shfrytëzojë maksimumin e ironisë së saj në çdo hap, veçanërisht me njerëzit që i njeh mirë: ajo është shumë e mprehtë...

I marrin sekretet e tyre deri “në varr”/ Kjo është shenja më e fshehtë e horoskopit
Horoskopi 16:56 - 14 Dhjetor, 2020

I marrin sekretet e tyre deri “në varr”/ Kjo është shenja më e fshehtë e horoskopit

Për shkak të personalitetit të tyre besnik , ata janë mjeshtrat e ruajtjes së sekreteve, veçanërisht të tyre.Ata madje mund të marrin sekretet e tyre në...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020
Horoskopi 16:35 - 25 Tetor, 2020

Kanë shumë vetëbesim/ Shenjat e horoskopit që pretendojnë se janë më të mirët

Virgjëresha Virgjëresha, është një nga shenjat që janë shumë të sigurt për veten e tyre, shpesh shumë, duke qenë pothuajse gjithmonë mjeshtra të dialektikës dhe analizës,...

Puna/ Zbuloni si do të jetë java e fundit e muajit për secilën shenjë
Horoskopi 16:43 - 23 Tetor, 2020

E adhurojnë aktivitetin fizik/ Njihuni me shenjat më sportive të horoskopit

Virgjëresha Ata nuk e preferojnë sportin në kuptimin e ngushtë, por janë patjetër atletë të mirë, aq sa i përkushtohen mjaft shpesh ndonjë aktiviteti motorik, edhe...

Krijesat më të bukura, por dhe më të rrezikshme të botës
Blog 13:58 - 11 Tetor, 2020

Krijesat më të bukura, por dhe më të rrezikshme të botës

Bretkosa e Artë helmuese Edhe pse nga jashtë duket një krijesë miqësore, kjo nuk është e vërtetë, Kjo lloj bretkose është e tipit “provo të më...

Bien “pre” e tundimeve/ Dy shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë
Horoskopi 16:23 - 3 Tetor, 2020

Bien “pre” e tundimeve/ Dy shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

Akrepi Fatkeqësisht, mungesa e besnikërisë dhe sinqeritetit të tij në një marrëdhënie me dy është tipike. Natyra sensuale e shenjës mund të jetë shumë e keqe...

Horoskopi 16:32 - 6 Shtator, 2020

Asgjë dhe askush nuk ua ndryshon mendimin/ Shenjat më kokëforta të horoskopit

Demi Të parët që kryesojnë listën e kokëfortëve janë personat e lindur në shenjën e Demit. Është e vështirë të bëni kompromis me të, pasi jo...

Horoskopi 11:58 - 5 Shtator, 2020

Shenjat e ujit/ Pika më e fortë dhe e dobët e Gaforres, Akrepit dhe Peshqve

Gaforrja Pika e fortë: Një nga shenjat më të ndjeshmet dhe emocionale të zodiakut. Ai është i thellë dhe intuitiv, ka një dhunti të jashtëzakonshme nga...

Horoskopi 13:56 - 30 Maj, 2020

Manipulatorë dhe mashtrues/ Këto janë shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Akrepi Kur vjen puna tek gënjeshtrat, kjo shenjë është një eksperte. Si një nga shenja më manipuluese dhe mashtruese, Akrepi nuk e ka aspak të vështirë...

Politikë 18:23 - 30 Dhjetor, 2019

A do të jetë 2020 viti i karrierës?/ Yjet e kanë një përgjigje

Karriera dhe biznesi janë dy aspekte që na ndihmojnë të udhëheqim një jetë të mirë dhe të këndshme. Ato na sigurojnë bukën por edhe kënaqësinë e...

shenja e akrepit te fshehta
Aktualitet 21:20 - 30 Janar, 2019

Dhjetë të fshehtat e Akrepit/ Shenja më misterioze e zodiakut

Është një nga shenjat më stratege të zodiakut, ndër të tjera mund të ketë shumë sukses në biznes si dhe në politikë. Dëshira e një gruaje...

xhelozi- shenja xheloze
Aktualitet 22:20 - 23 Janar, 2019

Do t’ju marrin shpirtin me xhelozinë e tyre/ Ja shenjat më xheloze të zodiakut

Demi Ata janë shumë posesivë, veçanarisht kur bëhet fjalë për partnerin e tyre. Demat nuk i besojnë as hijes së tyre, ndaj dhe janë shumë xhelozë...

horoskop shenja
Aktualitet 22:20 - 17 Janar, 2019

Këto janë dy  shenjat më inteligjente  të horoskopit

Ujori Personat e lindur nën shenjën e Ujorit janë shumë analitikë dhe tentojnë që të zgjidhin problemet pa u përfshirë tek to. Ka shumë mundësi që...

Life Style 13:40 - 30 Tetor, 2018

Karakteristikat e Akrepit, shenjës më misterioze dhe tinëzare të horoskopit

Që prej datës 25 tetor kemi hyrë zyrtarisht në shenjën e Akrepit, një ndër shenjat më interesant të zodiakut, e njëkohësisht edhe një ndër më të...