Connect with Us

All posts tagged "akisdent"

Kronika 09:20 - 10 Dhjetor, 2019

Mjeti del nga rruga/ Humb jetën drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin  e sotëm në Talë të Lezhës, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Mësohet se mjeti tip “Zetor” ka dalë...

Kronika 16:41 - 29 Tetor, 2019

Aksidentoi për vdekje një person/ Arrestohet shoferi

Arrestohet shoferi i cili përplasi për vdekje sot një person në aksin Bilisht-Miras. Mësohet se në pranga është vënë shtetasi V.H 36 vjeç, banues në fshatin...

Aktualitet 18:19 - 8 Nentor, 2018

Ngjarja e rëndë në Korçë/ Kush është zyrtari i PS-së që u përfshi në aksident

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Nga ky aksident mbetën të vdekur Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P....

Aktualitet 17:43 - 3 Nentor, 2018

Aksident tragjik në Itali/ Rrëzohet avioni në Venecia

Një avion i vogël është rrëzuar gjatë ditës së sotme në Venecia, në Itali. Mësohet se nga ky aksident kanë mbetur të vdekur dy personave. Në...

Aktualitet 18:26 - 8 Tetor, 2018

Foto- Aksident i frikshëm në SHBA/ Shikoni si përfundojnë makinat

Një aksident i frikshëm ku u përfshinë tre automjete u regjistrua në Arizona të SHBA-ve, pranë një shkolle të mesme. Mediat amerikane kanë publikuar pamjet e...

Aktualitet 18:41 - 28 Shtator, 2018

Video/ Shkaktoi aksidentin tragjik ndërsa po kontrollonte celularin

Kamerat e sigurisë kanë regjistruar momentin tragjik ku shoferi i një kamioni teksa po kontrollonte celularin përplasi makinën, e cila drejtohej nga një 66 vjeçare, duke...

Aktualitet 18:15 - 8 Gusht, 2018

Aksident/ Makinat përplasen kokë më kokë

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar mesditën e sotme si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjara u regjistrua në rrugën rajonale Pejë-Mitrovicë, pranë komunës së Skënderajt...