Connect with Us

All posts tagged "ajola xoxa"

Aktualitet 19:42 - 21 Dhjetor, 2018

KLGJ kapet nga Veliaj/ Kryetarja, ortake në biznes me Ajola Xoxën

Naureda Llagami është zgjedhur sot në krye të Kolegjit të Lartë të Gjyqësorit, një institucion përcaktues në zgjedhjen e gjyqtarëve. Në media kanë qarkulluar shumë pak informacione...

Aktualitet 13:00 - 6 Dhjetor, 2018

Dy muaj pas lindjes/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël të vogëlushit

Bashkashortja e kryebashkiakut Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar sot për herë të parë foton e ëmbël të vogëlushit, Kajan i cili erdhi në jetë rreth dy...

Kryesore Show Biz 10:53 - 20 Nentor, 2018

Ajola Xoxa bën ndryshimin drastik pas lindjes, kthehet bjonde

Modeli fringo i ri i flokëve është një mënyrë për të shënjuar një ndryshim të rëndësishëm në jetë. Pra si një ndarje, histori e re dashurie...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Tetor, 2018

Ajola Xoxa del në publik për herë të parë pas lindjes dhe arsyeja është akoma më e veçantë

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa është shfaqur për herë të parë në publik pas lindjes së djalit. Edhe pse kryebashkiakun e kemi...

Kryesore Show Biz 11:25 - 19 Tetor, 2018

“12 orë përpara lindjes”, Ajola Xoxa publikon foton e fundit të shtatzënisë me mesazhin emocionues për të birin

Në datën 8 tetor, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë, pasi u bekuan me një vogëlush, të cilin e pagëzuan...

Aktualitet 19:31 - 12 Nentor, 2017

Denoncimi i avokatit/ Projektet e Bashkisë Tiranë në konflikt interesi, bëhen nga…

Avokati Altin Goxhaj, ka sulmuar kreun e Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe bashkëshorten e tij Ajola Xoxa. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Goxhaj...

Aktualitet 18:42 - 21 Janar, 2017

Denoncimi/ Ja si Veliaj prishi bar-restorantin që ishte në proces legalizimi (Dokumentet)

Në vijim të denoncimit të publikuar dy ditë radhazi, CityNews sjell sot faktet dhe dokumentet  nga shtetasja Blerinda Xhaci, e cila pretendon se Erion Vliaj i...

Aktualitet 12:56 - 19 Janar, 2017

Ekskluzive-Denoncim/Veliaj shemb bar-restorantin për interesat e familjarëve të Ajolës

Denis Xoxa,  i afërm i Ajola Xoxës, kërkoi të përvetësonte pronën e ish-studentes së Lëvizjes së Dhjetorit, Blerinda Xhaci. Kur dështoi, IMT i vuri ruspën lokalit....

Life Style 10:39 - 16 Korrik, 2016

Ajola Xoxa ka ditëlindjen/ Çudit Veliaj me urimin e tij

Ajola Xoxa feston sot ditëlindjen. Kryebashkiaku Erjon Veliaj e njëkohësisht bashkëshorti i saj i ka dedikuar një urim të veçantë e njëkohësisht të padëgjuar më parë....

Politikë 16:12 - 12 Qershor, 2015

Akuzat e PD, reagon zyra e Veliaj: Ajola nuk ka qene avokate e Becchetti-t

Sulm personal ndaj familjes ka mbetur alternativa e vetme e kundershtarit, per zyren elektorale te kandidatit te majte per Bashkine e Tiranes, Erion Veliaj. Kjo zyre...