Connect with Us

All posts tagged "Air"

Aktualitet 14:53 - 31 Tetor, 2018

Apple sjell MacBook Air-in e ri, ja për çfarë çmimi mund të bëhet i juaji

Pas javëve të tëra të thashethemeve, spekulimeve dhe rrjedhjeve, Apple ka prezantuar zyrtarisht një MacBook Air-in e ri gjatë ngjarjes së 30 tetorit në Bruklin, Nju...

Showbizz 15:00 - 14 Maj, 2015

Air prezanton garderobën

  Ka pozuar e veshur me një fustan gri para garderobës së saj të shumëpërfolur duke pasur parasysh edhe shumëllojshmërinë e veshjeve të saj. Donna Air...