Connect with Us

All posts tagged "agron shehaj"

Politikë 16:57 - 20 Maj, 2020

Bashkëpronari i Air Albania akuzohet për mashtrim/ Shehaj: Rama e përdor për të mbuluar aksionet e veta

Një nga biznesmenët më të famshëm në Turqi ka dorëzuar kallëzim penal në Stamboll kundër biznesmenit shqiptar Sinan Idrizi, për një mashtrim me vlerë 3.2 milionë...

Politikë 19:40 - 23 Mars, 2020

Paralajmëron ish deputeti i PD-së/ “Nëse qeveria nuk paguan urgjent pagat e qytetarëve, vendi rrezikon kaos”

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj, shprehet se nëse qeveria nuk paguan urgjent pagat e qytetarëve, të cilët qëndrojnë të izoluar në shtëpi për shkak të...

Sociale 12:45 - 8 Mars, 2020

“Mund të shmangim një tragjedi”/ Agron Shehaj thirrje shtetit: Mbani vëmendjen!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj thotë se qeveria shqiptare është në gjumë lidhur me përhapjen e koronavirusit, Sipas tij, nëse nuk merren masat, mund të...

Lajme 16:19 - 28 Shkurt, 2020

Rreziku nga koronavirusi/ Ish deputeti ngre alarmin: Herët a vonë do ketë të infektuar në Shqipëri

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj thekson se vëmendja e opinionit, veçanërisht medias, duhet të mbahet tek koronavirusi. Sipas tij, “po nënvlerësohet rreziku i madh që...

Sociale 10:31 - 24 Shkurt, 2020

Koronavirusi në Itali/ Shehaj: Lajm i keq për Shqipërinë, qeveria të veprojë!

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar lidhur me situatën e vështirë që po kalon Italia për shkak të përhapjes së koronavirusit. Sipas Shehjat, kjo...

Sociale 15:09 - 13 Dhjetor, 2019

Po dergjej e sëmurë në çadrën e ftohtë/ Vjen lajmi i mirë për vogëlushen 4-vjeçare

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj një ditë më parë publikoi në rrjetet sociale disa foto, në lidhje me situatën e rëndë të banorëve në çadra, në...

Sociale 18:32 - 12 Dhjetor, 2019

“4 vjeçarja dergjet e sëmurë në çadër”/ Shehaj ngre alarmin: Jemi prag të katastrofës njerëzore

Ish deputet i i PD, Agron Shehaj ka publikuar foton e një vogelusheje 4 vjeçare me emrin Rosalinda e cila sipas tij është e sëmurë me...

Politikë 19:50 - 7 Dhjetor, 2019

“Mashtrimi i paralajmëruar”/ Agron Shehaj zbulon pse u zhbë kontrata Milot-Balldren

Qeveria anulloi Millot-Balldren në kushtet e situatës emergjente, duke pohuar se kompania koncensionare nuk i plotësoi kushtet e kontratës. Por, sipas ish-deputetit demokrat, Agron Shehaj, janë...

Politikë 21:11 - 7 Nentor, 2019

PD denoncon skandalin e ri me koncesionet

Partia Demokratike ka denoncuar një tjetër aferë korruptive e qeverisë në lidhje me koncesionet. Ka qenë pikërisht ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili përmes një...

Politikë 22:34 - 29 Tetor, 2019

“Oligarkët janë organizata kriminale”/ Shehu: Ikja e tyre, përfitim për ekonominë

“Shkatërrimi i oligarkëve do të thotë çlirim i ekonomisë”, kjo është ajo çka ka pohuar me fjalë të tjera ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj....

Politikë 12:45 - 13 Tetor, 2019

21 milionë euro për karburantin e institucioneve shtetërore/ Shehaj: MB gënjeu për çmimin

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj denoncoi dy ditë më parë tenderin mbi 21 milionë euro për blerjen e karburantit për të gjitha institucionet shtetërore për...

Opinione 14:44 - 3 Tetor, 2019

Koha të njohim patriotët e vërtetë!

Nga Agron Shehaj  * Për Mid’hat Fashërin folën dhe do të flasin të tjerët, jo vetëm sot por edhe në vazhdim. Ndaj unë dua ta shfrytëzoj...

Politikë 18:30 - 18 Shtator, 2019

9 kushtet e Gjermanisë për Shqipërinë/ Shehaj: Mbështetje e madhe për PD

Ish deputeti demokrat, Agron Shehaj vlerësoi se kushtet që ka vendosur Gjermania ndaj Shqipërisë për çeljen e negociatave, janë një mbështetje e madhe për Partinë Demokratike....

Politikë 18:18 - 18 Shtator, 2019

Reforma Zgjedhore/ Shehaj: Nuk ka zgjedhje pa u dënuar vjedhësit e votave

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj ka folur lidhur me ftesën e kryeministrit Edi Rama për dialog pa kushte. Shehaj deklaroi se “për sa kohë nuk...

Politikë 22:57 - 17 Shtator, 2019

Rasti Kajmaku/ Shehaj akuza Prokurorisë

Agron Shehej, ish deputet i Partisë Demokratike ka hedhur akuza të forta ndaj Prokurorisë duke iu referuar çështes së kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku të cilin...

Ekonomi 14:21 - 15 Gusht, 2019

Pastrimi i parave në sektorin e ndërtimit/ Shehaj: Krimi po shkatërron ekonominë

Ish deputeti demokrat, Agron Shehaj ka komentuar rënien e lekut. Sipas tij, rritja e trafikut të drogës është shoqëruar në mënyrë besnike nga rënia e Euros,...

partia demokratike tirane
Aktualitet 15:01 - 16 Korrik, 2019

“Monopol korruptiv me naftën”/ PD zbardh skemën

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj, ka publikuar skemën e plotë që sipas tij tregon rrugën për vendosjen e një monopoli të ri në tregun e hidrokarbureve....

Aktualitet 13:01 - 11 Korrik, 2019

Rritja e taksës së naftës/ Ish deputeti demokrat zbardh prapaskenat

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj ka komentuar vendimin për rritjen e taksës së naftës. Sipas të njëjtit, koston do ta përballojnë qytetarët, ndërsa  fitimet do i...

rama kompania
Aktualitet 16:19 - 1 Maj, 2019

“Hajdut, mashtrues”/ Ish deputeti demokrat sulmon Ramën

Ish deputeti demokrat, Agron Shehaj në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në ditën e punëtorëve për deklaratat e kryeministrit Edi Rama, për krijimin 38000...

Aktualitet 13:52 - 12 Prill, 2019

Shiu nxjerr “zbuluar” fasadën/ Përmbytet biblioteka

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj deklaron se kanë mjaftuar 2-3 orë shi, dhe biblioteka e Vlorës është përmbytur. Në një postim në rrjetet sociale, Agron...

Aktualitet 21:42 - 21 Shkurt, 2019

A i ka dorëzuar Basha dhe Kryemadhi mandatet?/ Përgjigjet deputeti Shehaj

Dorëzimi i mandateve nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, sot në Kryesinë e Parlamentit është komentuar gjerësisht nga mediet. “I...

partia demokratike tirane
Aktualitet 11:41 - 18 Shkurt, 2019

Debatet në grupin e PD-së/ Kush janë deputetët pro djegies së mandateve

Sot është zhvilluar mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, e cila në fakt ka pasur surpriza. Mësohet se disa nga emrat që janë shprehur publikisht...

Shehaj, Basha gjate prezantimit te kandidateve ne Vlore
Aktualitet 21:21 - 17 Shkurt, 2019

Djegia e mandateve/ Shehaj në krah të Bashës

Deputeti i PD-së Agron Shehaj në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas propozimit të kryetarit Lulzim Basha për djegien e mandateve. Sipas tij, Kuvendi...