Connect with Us

All posts tagged "agresori"

Aktualitet 21:34 - 7 Korrik, 2019

Sulmi ndaj Lubonjës/ Nard Ndoka krahason agresorin me Ramën

Aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas versionit zyrtar të Policisë për aktin e dhunës ndaj automjtetit të...

Bota 16:51 - 22 Shkurt, 2018

(Video) Tenton të përdhunojë baristen/ Arrestohet agresori

Një bariste ka rënë pre e një sulmi, me qëllim përdhunimin, nga një burrë i cili ishte i pajisur me një thikë. Sikurse kanë raportuar mediet...

Aktualitet 10:16 - 21 Gusht, 2017

Arrestohet dhunuesi i gazetarit Elvi Fundo

Komisariati nr.3 i kryeqytetit ka ndaluar mbrëmjen e djeshme një person i quajtur Ilir Gjuzi, 42 vjeç, i dyshuar si një nga autorët e sulmit ndaj...

Aktualitet 16:52 - 29 Korrik, 2017

Goditi kirurgun në mes të spitalit/ Kush është agresori

Disa detaje të reja janë zbardhur në lidhje me goditjen e kirurgut në oborrin e spitalit të Shkodrës. Mësohet se mjeku i dhunuar është Besmir Grizha...

Aktualitet 12:53 - 10 Prill, 2017

Ekskluzive-Zbulohet fytyra e agresorit të gazetarit Elvi Fundo/10 milionë lekë për identifikim

CityNews iu sjell fotot e fundit të agresorit kryesor, që goditi me leva gazetarin Elvi Fundo. Ngjarja ndodhi më 8 mars, rreth orës 10:40 të paradites,...

Aktualitet 12:32 - 9 Mars, 2017

Bëri gruan për spital/ Shoqërohet agresori që goditi me thikë

Një tjetër rast dhune është bërë publik nga ana e policisë, ku për shkaqe ende të paqarta, një 53 vjeçar ka goditur gruan me thikë. Agresori...

Aktualitet 10:03 - 7 Maj, 2015

Ja kush është agresori i Lulzim Bashës/ FOTO FAKT

Suel Lico, agresori që sulmoi dje kreun e PD, Lulzim Basha në Ersekë nuk është individ i panjohur për Partinë Socialiste dhe drejtuesit e saj. Ai...