Connect with Us

All posts tagged "agon amiga"

Aktualitet 12:15 - 10 Janar, 2019

Agon Amiga nuk lë vend për dyshime, hedh foton dhe sqaron të gjithë për largimin nga Babastars

Këngëtari Agon Amiga njihet si pjese e grupit “Babastars”, por thashethemet për largimin e tij nga grupi pas Cozman dhe Skivit përfshinë media e portale. Portalet...

Aktualitet 23:50 - 20 Nentor, 2018

Merr fund një epokë! Agon Amiga largohet nga Babastars dhe i bën ‘diss’ hapur Getoarit

Duket se ‘Tingulli Trent’ do të jetë një kujtim i vjetër, pasi Getoar Selimi dhe Agon Sulejmani, ose siç njihet ndryshe si Agon Amiga, kanë ndërprerë...

Kryesore Show Biz 22:00 - 2 Nentor, 2018

E quajti Ledrin gay dhe k***ë, Agon Amiga e pëson shumë shpejt

Agon Amiga ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me projektin më të fundit muzikor, përmes të cilit ofendonte rëndë reperin Ledri Vula. Reperi së fundmi u...

Kryesore Show Biz 09:50 - 26 Tetor, 2018

Pas deklaratës së Lumi B për Babastars, reagon Agon Amiga: “O tollum…”

Pak ditë më parë, i ftuar në emisionin “NIN”, Lumi B ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e tij dhe jo vetëm. Ai është pyetur...