Connect with Us

All posts tagged "agjent"

Politikë 19:18 - 10 Janar, 2020

Agron Tufa pyetje publike për anëtarin e KLP/  “A ke njohje me zyrtarin e Policisë së Shtetit? Premtimi për çështjen ‘Venusi'”

Agron Tufa, ish-kreu i Institutit të Studimeve dhe Pasojave të Krimeve të Komunizmit, nga ekzili politik, i drejtohet me një pyetje publike anëtarit të KLP, Bujar...

Aktualitet 16:00 - 24 Gusht, 2017

Foto tronditëse/ Nënat u shesin pedofilëve fëmijët e tyre 5 vjeç për përfitime personale

Një dokumentar tronditës i prezantuar në BBC, ka zbuluar disa gra që shesin fëmijët e tyre pesë vjeç te pedofilët, për përfitime personale të tyre. Stacey...

Aktualitet 17:15 - 7 Prill, 2015

Një artist krijon bustin e Edwart Snowden

Tre artistë kanë ngritur bustin e ish agjentit të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë Amerikane Edwart Snowden në një park të Bruklinit. Busti është afërsisht 4 metër...

Uncategorized 20:00 - 5 Mars, 2015

Filmi “Snowden” dalin fotot e para

Aktori tashmë ka publikuar fotografitë e para të xhirimeve, të cilat lidhen me fillimet e agjentit në Ushtrinë e Shteteve të Bashkuara, nga e cila u...