Connect with Us

All posts tagged "agim hoxha"

Aktualitet 10:21 - 17 Prill, 2019

Video-Berisha publikon emrin/ Kush është polici që dhunoi gruan te Bregu i Lumit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me konfrontimet fizike mes banorëve dhe forcave të policisë, te Bregu i Lumit. Në një postim në rrjetet sociale,...

Aktualitet 10:20 - 11 Janar, 2015

Mat/ Arrestohet për armëmbajtje pa leje

Sot në qytetin e Matit është arrestuar shtetasi Agim Hoxha, i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe për një sërë municionesh në pronësi të tij....