Connect with Us

All posts tagged "Aferdita Dreshaj"

Kryesore Show Biz 11:30 - 28 Korrik, 2019

“Pothuajse gati”/ Afërdita Dreshaj shfaqet “përvëluese” në foton e fundit

Afërdita Dreshaj është një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar. Këngëtarja po shijon pushimet dhe çdo ditë ndan me fansat foto...

Kryesore Show Biz 11:41 - 27 Korrik, 2019

“Gëzuar”/ Afërdita Dreshaj i “vë flakën” Instagramit, ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Gjithnjë ndan momente nga jeta e përditshme së bashku me bashkëshortin e saj...

Aktualitet 16:57 - 19 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që...

Aktualitet 21:41 - 7 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt....

Aktualitet 15:57 - 23 Maj, 2019

“Koha për ndryshim”/ Afërdita Dreshaj na befasoi me pamjen e saj

Përveçse po shijon pushimet luksoze krah bashkëshortit të saj, Afërdita Dreshaj ka bërë një ndryshim dhe në pamjen e saj. Këngëtarja duket se ka mall për...

Aktualitet 00:05 - 20 Tetor, 2018

Afërdita Dreshaj na prezantoi me shtëpinë e re dhe ç’të themi!

Ata janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi që pas dasmës mahnitëse në Miami që bënë në muajin qershor! Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i...

Kryesore Show Biz 09:30 - 23 Gusht, 2018

Dy muaj pas dasmës/ Afërdita Dreshaj flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Më 30 qershor të këtij viti modelja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me sportistin çek, Jakub Kindl. Dy muaj pas dasmës, modelja...

Kryesore Show Biz 13:15 - 29 Qershor, 2018

Festë e çmendur në autobus! Një ditë para dasmës Afërdita e djeg fare dhe sa seksi qenka bërë!

Sot është dita e madhe për këngëtaren bukuroshe Afërdita Dreshaj, e cila do të martohet me të dashurin e saj, hokeististin çek, Jakub Kindl. Pak orë...

Kryesore Show Biz 23:00 - 8 Qershor, 2018

Afërdita Dreshaj tmerron fansat/ Gishtat e këmbës photoshop?

Edhe pak ditë na ndajnë nga dita e madhe, kur Afërdita Dreshaj do të lidhë kurorë me partnerin Jakub më 30 qershor. Ceremonia do të mbahet...

Kryesore Show Biz 10:35 - 21 Mars, 2018

Foto/ Flet më në fund Shpat Kasapi për burrin e Afërditës

Kanë kaluar tashmë më shumë se 5 vjet nga ndarja e bujshme e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt. Ata kanë qenë një ndër çiftet më të...

Kryesore Show Biz 23:30 - 13 Mars, 2018

Foto/ Dhuratat e para për Afërdita Dreshaj

Modelja e njohur shqiptare ka lajmëruar se së shpejti do të martohet dhe ka filluar përgatitjet e para të dasmës. Bëhet fjalë pikërisht për Afërdita Dreshajn....

Kryesore Show Biz 18:00 - 11 Shkurt, 2018

Afërdita Dreshaj uron të fejuarin: Je mbreti im!

Afërdita Dreshaj e ka bërë publike lidhjen që ka me të dashurin e saj, shumë kohë më parë, nëpërmjet fotove të publikuara në rrjetet sociale. “Gëzuar...

Aktualitet 18:20 - 2 Janar, 2018

Propozim si në përralla dhe unazë super të shtrenjtë, këngëtarja surprizohet nga i dashuri

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj njihet në publikun shqiptar për lidhjen e saj të gjatë dhe fejesën me këngëtarin Shpat Kasapi. Por, ajo prej më shumë...

Aktualitet 18:54 - 4 Gusht, 2017

“Harbohet” këngëtarja e njohur shqiptare/ Puthet në buzë me një femër, video

Nëse do të kënaqesh vërtetë, merr dikë që ke mjaft përzemër, konsumo një darkë të mirë e pastaj “çmendu” në një nga clubet e natës…e këtë...

Showbizz 01:15 - 24 Maj, 2017

Plazh dhe dashuri për artisten shqiptare/Këngëtarja si asnjëherë më parë(FOTO)

Këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj milioner në një vend shumë luksoz. Kështu që nuk kanë munguar as postimet...

Kryesore Show Biz 18:30 - 23 Maj, 2017

Plazh dhe dashuri për artisten shqiptare/Këngëtarja si asnjëherë më parë(FOTO)

Këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj milioner në një vend shumë luksoz. Kështu që nuk kanë munguar as postimet...

Kryesore Show Biz 18:30 - 20 Prill, 2017

Afërdita Dreshaj poston foto me të dashurin

Afërdita Dreshaj është  një nga modelet më të suksesshme shqiptare, e cila prej kohësh është zhvendosur jashtë vendit, aty ku ka njohur dhe dashurinë e jetës....

Showbizz 11:51 - 16 Korrik, 2016

Fotot/Afërdita Dreshaj fillon pushimet në Santorini

Afërdita Dreshaj ka postuar fotot nga Santorini në Instagram.  Fotot tregojnë vajzën provokuese dhe mendimtare në ishillin Grek të preferuar nga të rinjte ku jeta nuk...

Showbizz 19:50 - 18 Tetor, 2015

Shpati flet për arsyen e ndarjes me Afërditën

Shpat Kasapi është hapur rreth përfundimit të lidhjes së tij të gjatë me Afërdita Dreshajn. “Asgjë, ishte një histori që është mbyllur. I dhamë fund. Ndoshta...

Showbizz 12:50 - 28 Gusht, 2015

Aferdita Dreshaj: Nuk pendohem për ato që kam bërë në jetë

Këngëtarja, bukuroshja dhe modelja Afërdita Dreshaj, thuajse, nga fillimi i karrierës së saj, ka qenë e përfolur dhe përballuar me jo pak thashetheme . Ndonëse flitet...

Showbizz 20:50 - 15 Gusht, 2015

Super-motra e Aferdita Dreshajt

Motra e vogël e modeles super seksi Afërdita Dreshaj, Jehona, është duke  ndjekur hapat e motrës së madhe. Fotot e fundit të publikuara nga ajo tregojnë...

Showbizz 20:01 - 6 Gusht, 2015

Afërdita ekspozon trupin seksi

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj shquhet për trupin e bukur dhe seksi. Ajo i kushton një kujdes të veqantë linjave trupore me palestër dhe dieta të...

Fashion 09:00 - 29 Prill, 2015

Një rrokere seksi si Afërdita Dreshaj

E veshur e gjitha me të zeza, Afërdita Dreshaj të lë përshtypjen e një rrokereje shumë seksi në setin e ri fotografik. Bukuroshja nga Mali i...