Connect with Us

All posts tagged "adriana matoshi"

Aktorja në prag të martesës me futbollistin/ Ja detaji që ngriti dyshimet
Showbizz 15:20 - 7 Prill, 2021

Aktorja në prag të martesës me futbollistin/ Ja detaji që ngriti dyshimet

Aktorja Adriana Matoshi dhe futbollisti Keith Groeneveld janë një nga çiftet më të përfolur të momentit. Dyshja janë shumë të dashuruar dhe po e shijojnë dashurinë...

Showbizz 14:02 - 23 Shkurt, 2021

“A po fejohemi?”/ Robert Berisha i propozon deputetes shqiptare

Këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të zhurmës në jetën private. Pasi u përfol për një lidhje dashurie...

“Dashuria nuk është vetëm seks o shpirtzinj”/ Adriana reagon ashpër ndaj komentuesve që ofendojnë partnerin e saj
Showbizz 13:17 - 19 Shkurt, 2021

“Dashuria nuk është vetëm seks o shpirtzinj”/ Adriana reagon ashpër ndaj komentuesve që ofendojnë partnerin e saj

Aktorja Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së  saj me furbollistin 19 vite më të ri.Këtë vit ajo u bë...

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj
Showbizz 16:30 - 19 Janar, 2021

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj

Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka zbuluar se tashmë do të jetë pjesë e politikës. Ajo është përfshirë në listën e kandidatëve për deputet të Partisë...

Adriana Matoshi surprizon të dashurin 19 vite më të ri/ Futbollisti i shpreh dashurinë publikisht
Showbizz 11:47 - 19 Dhjetor, 2020

Adriana Matoshi surprizon të dashurin 19 vite më të ri/ Futbollisti i shpreh dashurinë publikisht

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë pasi konfirmoi lidhjen me futbollistin 21-vjeçar, Keith Groeneveld.Dyshja po e shijon në maksimum lidhjen...

Konfirmoi lidhjen me të dashurin 19 vite më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin me ish bashkëshortin: Kisha vetëm dy mundësi
Showbizz 12:19 - 8 Nentor, 2020

Konfirmoi lidhjen me të dashurin 19 vite më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin me ish bashkëshortin: Kisha vetëm dy mundësi

Pak ditë më parë, aktorja Adriana Matoshi konfirmoi lidhjen me futbollistin 19 vite më të ri, Keith Groenveld. Pasi bëri publike lidhje në rrjetet sociale pati...

Pranoi se është në një lidhje dashurie/ Aktorja shqiptare prezanton të dashurin 19 vite më të ri
Showbizz 15:34 - 31 Tetor, 2020

Pranoi se është në një lidhje dashurie/ Aktorja shqiptare prezanton të dashurin 19 vite më të ri

Aktorja Adriana Matoshi, pasi konfirmoi se është në një lidhje dhe e dashuruar ka prezantuar të dashurin e saj, futbollistin afrikan Keith Groeneveld, 21 vjeç. Gjatë...

Showbizz 11:09 - 4 Gusht, 2020

Sukseset e shqiptarëve në botë/ Aktorja fiton çmimin e rëndësishëm në Brazil

Shqiptarët po krijojnë një karrierë të suskesshme e cila po I bën të njohur dhe jashtë kufijve. Së fundi një tjetër aktore shqiptare është vlerësuar me...